2752
2734
عنوان

اگر یه پسری ۲۰ تومان حقوقش باشه.چقدرشو برای دختر خرج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دیگه ،یه کافه میشه ۵۰۰ حداقل رستوران فست فود هم یک تومن  با رفت امد بنزین یا اسنپ میشه ۲ ت ...

خانوادش نیس،ولی عشق زندگیشه،و قراره خانوادش بشه

من زمان دوستیمون زیاد با همسرم بیرون غذا و خوراکی میخوردم

ولی واقعا برای هم کنتور نمینداختیم

پسری که رو حساب این که دختره زنم نیس پس خرجش نمیکنم،یعنی علاقه ای به اون دختر نداره،پس لزومی به ادامه رابطه نیس

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
متاهلم 😄😄جای مادر شماها 

۴۰سالشه

تومگه چندسالته جای مادرشی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
دختر پولدار که به اینا پا نمیده دوست من دختر کارخونه داره،با پسرای وارد کننده جواهرات و ساعت میپلکه ...

دیگه یاشانس یااقبال

تیری درتاریکی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
😂😂😂😂نگو جوگیر میشن 

والا

یه دختری بودفوق العاده خوشگل وتحصیلکرده

ونزدیک محل کارمن شاغل بود

عاشق پیک موتوری سیگاری وپنجم دبستانی شده بود

پیک موتوریش مشکلی نبود

ولی اعتیادپسره وسوادش و....خوب نبود

گفتم احمق توکه میخوای عاشق بشی ودوست بشی وگناه بکنی

حداقل گناهت روبااین همه مهندس که این دوربره میکردی

حداقل میگن فلانی بامهندس دوست شده

2706