2737
2734
عنوان

بنظرتون این موها تا ۳ ماه دیگ شبیه موهای مردونه میشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14407 بازدید | 322 پست
باور کن خیلی برات ناراحتم 😔😔😔 از هر چیزی ک فکر کنی  ولی برات میترسم💔میترسم  در آخر آی ...

متاسفانه اینا ترس نیس واقعیته

حرفهای زیادی پشتم خواهد بود قطعا و عمل هم عوارض خودشو داره

من شنیدم سر عمل مجرای مدفوع و ادرار ی نفر یکی شده و مدام خون ریزی و عفونت ولی اینم شنیدم با هورمون تراپی و تخلیه سینه و رحم و تخمدان بدون عمل آخر هم شناسنامه داده میشه چون پزشکان ایرانی در عمل آخر مهارت ندارن

اما خب همون هورمون تراپی هم داغونت میکنه ریزش مو نوسانات خلقی افسردگی و خیلی چیزای دیگ

اما مجبورم

من الان دو ساله از خونه بیرون نمیرم

عکس نمیگیرم مهمونی شرکت نمیکنم چون حس خجالت میکنم با این لباسا کسی منو ببینه

تو فکر کن به تن ی پسر لباس دخترونه کردی بعد بهش گفتی برو تو جامعه بعد اون پسر میره تو جامعه و همه به عنوان ی خانم یاهاش رفتار میکنن تو فکر کن برای چنین پسری خاستگار بیاد چقدر روح و روانش داغون میشه؟

فامیلا همین الانم میپرسن چرا ازدواج نمیکنی یا خواستگار راه نمیدی

من این موضوع رو مثل یک راز تو دلم نگه داشتم گرچه انقدر چهره و مدل مو و اخلاقم پسرونه ست ک فکر میکنم نصف فامیل میدونن موضوع رو و فقط بروم نمیارن

در کل من دیگ نمیتونم به این وضع ادامه بدم

یعنی ی کم دیگ طول میکشید گرفتن تأییدیه اختلالم خودمو میکشتم

متاسفانه اینا ترس نیس واقعیته حرفهای زیادی پشتم خواهد بود قطعا و عمل هم عوارض خودشو داره من ...

نمیدونم این چ وضعیتیه خدا داره امتحان میکنه..

اخ قربون حکمتش چی بگم 

ادم مگه چقدر طاقت داره 

خیلی ناراحت شدم و اشکم اومد💔 خیلی  شرمنده   نتونستم شمارو هم درک کنم خیلی اذیت شدید 

عجیب بود برام آخه خدای من  همش ی روح بود و ی جسم نمیدونم آخه چرا صلاح ندونستی و نمیگم چرا 🙏💔 خودت  کمکون کن

میگذره(:
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم این چ وضعیتیه خدا داره امتحان میکنه.. اخ قربون حکمتش چی بگم  ادم مگه چقدر طاقت داره&n ...

متاسفم واقعا نمی‌خواستم ناراحتتون کنم عذر میخوام

حالا من وضعیتم باز خوبه ی رفیق داشتک خانواده از خونه پرتش کردن بیرون گفتن تو آبروی ما رو بردی تو داری تو کار خدا دست میبری

یکی نبود بگ خب پس اونایی ک ناقص به دنیا میان و میرن عمل میکنن چی؟

یا اونایی ک بینی شون رو عمل میکنن چی؟

اونا دست بردن تو کار خدا نیس؟

متأسفانه خیلی ها میان ادای امثال ما رو تو خیابون در میارن برای جلب توجه و چهره ی ما رو خراب میکنن

ما واقعا داریم رنج میکشیم

من نزدیک یک ساله ک نشستم زیر پای مادرم هی گریه هی بحث ک کنار بیاد با این قضیه

بارها شده دخترا فهمیدن مشکلمو اومدن بهم پیشنهاد دادن و من قبولشون نکردم و گفتم اخلاقی نیست این رابطه اول باید تغییر جنسیت بدم بعدش

دلیلشونم این بوده ک تو جسمت دختره ما میتونیم باهات باشیم و خانواده گیر نده :)

یعنی ی دختر میاد توسط من نیاز عاطفی و .. رو برطرف میکنه آخرشم ک تغییر جنسیت دادم چون بچه دار نمیشم ولم میکنه میره :)

حالا با این جسم الانم برم تو پسرا هم ممکنه مورد تجاوز قرار بگیرم

پسرا ک مثل دختر نیستن مشروب میخورن و .. ممکنه تو اون حال بهم تجاوز شه

یعنی من با این جسم فعلیم و شرایطم نه میتونم رفیق داشته باشم نه زندگی کنم وگرنه اگر ی درصد میشد هرگز زیر تیغ جراحی نمیرفتم

2731
امید دارم همچی تو زندگیت بهتر بشه  خودتو هم اذیت نکن از فکر همینجوری اذیتی

دیگ حس پیری میکنم واقعا

من از سن بلوغ تا الان خودمو سرکوب کردم

مثلا عیدا میخواستم لباس پسرونه بخرم اما میبردنم لباس فروشی دخترونه

یا مسافرتا هیچ وقت بهم خوش نگذشته چون هیچ وقت اون لباسی که میخواستم بپوشم رو نپوشیدم همیشه بخاطره هویت اشتباهیم حس تحقیر شدن داشتم

با خودم میگفتم خب من پسرم بقیه هم پسرن چرا اونا دارن هویتشونو زندگی میکنن ولی من بین دخترام؟

یا ی سری از جمع ها ک میرفتم حالاتم موقع حرف زدن پسرونه بود همه ید نگام میکردم انگشت نما میشدم تو جمع

تا الان ک تلخ گذشت شاید بقیه ش خوب باشه ..

متاسفم واقعا نمی‌خواستم ناراحتتون کنم عذر میخوام حالا من وضعیتم باز خوبه ی رفیق داشتک خانواده از ...

هیچکس از تو سو استفاده نمیکنه اونا  در حدی نیستن ک از تو سو استفاده کنن تو خیلی جسوری  خیلی هم قلب قوی داری ک تا ب الان این همه درد و رنج رو تحمل کردی 🌼 

بابت اون رفیقای دختر هم واقعا واسشون متاسفم  تو چ دردی رو داری تحمل میکنی اونوقت اونا اونطوری ناراحتت میکنن،  اونا رفیق نیستن فقط حرفن

میگذره(:
هیچکس از تو سو استفاده نمیکنه اونا  در حدی نیستن ک از تو سو استفاده کنن تو خیلی جسوری  خیل ...

متاسفانه همینن

من با اینک گرایش عاطفی و جنسی به دخترا داشتم اما هیچ وقت بی ناموس نبودم و فکر کنم تو تمام این سالها فقط یک بار رفتم استخر اونم به اندام هیچکس توجه نکردم

اما رفیقام در شرایط عادی به فکر اینن ک بیان نیازاشونو با من رفع کنن

من ۱۳ سالم ک بود عاشق ی دختری شدم

۹ سال پاش موندم و تو این ۹ سال حتی یک بار هم بوسش نکردم چون علاقه م پاک بود و نمیخواستم قبل ازدواج دستم بهش بخوره اما تهش چی‌ شد؟

اونم منو ول کرد

چرا؟

چون هیچ وقت تو این اندام دخترانه مردانگی منو حس نکرد

واقعا اینا رو دارم با اشک می‌نویسم 

از هر جهت نگاه میکنم تو این زندگی من له شدم

متاسفانه همینن من با اینک گرایش عاطفی و جنسی به دخترا داشتم اما هیچ وقت بی ناموس نبودم و فکر کنم ...

کاملا الان درک کردم چ حسی داری خیلی قلبم درد گرف💔

در واقع واقعا روح مهم تر از جسمه 

روحت تو ی جای اشتباهی هستش💔 

خیلی سخته  خیلی 😞 الهی ک خدا واسه دلت معجزه کنه 

میگذره(:
2738
متاسفانه همینن من با اینک گرایش عاطفی و جنسی به دخترا داشتم اما هیچ وقت بی ناموس نبودم و فکر کنم ...

خاهش میکنم بیشتر از این خودتو ناراحت نکن 💔 هر چی بگم کم نمیکنه از غمی ک داری اما لطفا  بیشتر از این نشکن قلبت  رو 

میگذره(:
 خاهش میکنم بیشتر از این خودتو ناراحت نکن 💔 هر چی بگم کم نمیکنه از غمی ک داری اما لطفا   ...

خیلی ممنونم

همینکه پای حرفام نشستی و درکم کردی کلی ارزش داشت

مرسی ازت🙏🙏🙏

خیلی ممنونم همینکه پای حرفام نشستی و درکم کردی کلی ارزش داشت مرسی ازت🙏🙏🙏

شما لطف دارین 🙏🌼 برات بهترینارو میخوام 

هیچوقت از اینک الان حقیقت رو فهمیدم رو فراموش نمیکنم 

همیشه هم دعاتون میکنم🌼🙏

خدا ب دلت نگاه کنه .. 

اذیتت نکنم من دیگ... دیر وقته  شبت خوش باشه همیشه

میگذره(:
ن اصلا 🙏🌼 از اینورم خیلی خوشحال شدم از صحبت کردن با فردِ جسوری چون شما

منم خیلی خوشحال شدم از صحبت با فرد فهیمی مثل شما

بعضی ها با دید جنگ میان تو بحث انگار میدان مبارزه ست و باید برنده شن

اما شما با دید گفتگو اومدی نیومدی فقط جواب بدی تعصب نداشتی رو افکارت و این خیلی خیلی ارزشمنده

من ۹ سال قانون جذب  عزت نفس و روانکاوی کار کردم

این ویژگی شما نشان از سلامت روانتون داره و اصلا به همین دلیل باهاتون هم صحبت شدم

تو همین تاپیک نگاه کنی شما شاید دومین نفری هستی ک باهاش به صحبت نشستم چون من به انرژی ک از آدمها میگیرم حساسم و انرژی شما حین صحبت بسیار مثبت و بالا بود

بازم ممنونم

بهترینها نصیبتون🌺🌺🌺

2706