2752
2734
عنوان

بنظرتون این موها تا ۳ ماه دیگ شبیه موهای مردونه میشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14494 بازدید | 322 پست
ی سوال دارم ؟  خیلی دیگ از این دنیا میترسم از آدمایی ک دارن تغییر میکنن  امام علی ( ع) گفت ...

همه چی توی بدن بستگی به مغز و هورمونهاش داره ربطی به جسم نداره خیلی

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
چقدر رک پرسیدی😐😂 سینه و رحم و تخمدان تخلیه میشه اون قسمت اصلی هم با پوست باسن یا کشاله ران ...

عه پس رنگش سفید میشه😂❤️

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ی سوال دارم ؟  خیلی دیگ از این دنیا میترسم از آدمایی ک دارن تغییر میکنن  امام علی ( ع) گفت ...

بین این همه فساد و فحشا همین مسئله ک به عنوان اختلال هم تایید شده ترسوندتت؟

اگر الان به خودت میگفتن لباس مردونه بپوش برو خواستگاری کسی خوشت میومد؟

منم دقیقا همینه وضعیتم

روحم پسره گرایشم پسره فقط جسمم دختره چرا باید چیزایی رو بهم نسبت بدن ک ربطی بهم نداره

اصلا گیریم کل دنیا تغییر جنسیت بدن

آسیبش به شما چیه؟

نه هنوز فعلا فقط آزمایش دادم و دارم جلسات رو میگذرونم 18تیر جلسه آخره بعدش تازه باید دادخواست بدم&nb ...

عه تو هم داری تغییر جنسیت میدی؟

آزمایش چی دادی و تا الان دقیقا چ کارهایی کردی؟

راهش رو بلد نبودی  شما زنی  بهتره بجای بال و پر دادن درمان کنی  هم راهش راحت تره ه ...

منم همینو میگم خیلی سخت و خطرناکه از زن مرد بشی و بالعکس ولی انگار از لحاظ علمی هم تایید شده حتی امام خمینی هم به یکی اجازه تغییر جنسیت داده بوده یعنی خودش رفت پیش امام مردی که زن شد و... تو خبرگزاری فارس هم براشون پویش زدن....

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.
بین این همه فساد و فحشا همین مسئله ک به عنوان اختلال هم تایید شده ترسوندتت؟ اگر الان به خودت میگ ...

اسیب میبینیم دیگ 

خیلی  هم دارن زیاد میشن 

نمیدونی کی به کیه اصن یهو میبینم یکیو دوس دارم ک تغییر جنسیت داده 

نمیدونم من چی میگذره تو ذهتت شاید درد بکشی شاید ن 

ولی اگ خدا این جسمو بهت داده حتما ی جوری میتونی از پس روحت بر بیای متقاعدش کنی یا اصلا شاید رفتار های ا

پسرونه داشته باشی ولی زیر این عملا نری خونوادتم شرمنده نکنی.. حرف میاد پشتشون 

خب نماز بخون ایمانتو قوی کن شاید ی راهی برات باز شد

میگذره(:
اسیب میبینیم دیگ  خیلی  هم دارن زیاد میشن  نمیدونی کی به کیه اصن یهو میبینم یکیو دو ...

نگا من از ۱۳ سالگی یه دخترا گرایش عاطفی و جنسی داشتم

اگر تغییر جنسیت ندم و با ی دختر برم تو رابطه بهم انگ همجنسگرایی میخوره

بعدشم تغییر جنسیت الکی نیس ک

کلی تست میگیرن ازت آزمایش میگیرن تا ی وقت حست ناشی از مشکل هورمونی نباشه

اگر خدای نکرده خودتم همین مشکلو داشتی حاضر بودی تا آخر عمر مجرد بمونی؟

ما حق زندگی نداریم؟

اتفاقا دختر بودن تو این حامعه راحت تره چون پسر باید بار مالی ی خانواده رو به دوش بکشه ولی تکلیف منی ک به پسر گرایش ندارم و از اندامم متنفرم چیه؟

نگا من از ۱۳ سالگی یه دخترا گرایش عاطفی و جنسی داشتم اگر تغییر جنسیت ندم و با ی دختر برم تو رابط ...

باور کن خیلی برات ناراحتم 😔😔😔 از هر چیزی ک فکر کنی 

ولی برات میترسم💔میترسم  در آخر آینده ای نداشته باشی 

میترسم جامعه با نگاهاشون ترو خوردت کنن 

میترسم ازدواج نکنی بچه نداشته باشی 

میترسم اذیت بشی💔 

اصلا میترسم این عملو انجام بدی حالت بد بشه بعدش خداایی نکرده

میگذره(:
2706