2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه بابا کاملا پوستش خوب شده بود😭 

بدنتو خوب تقویت کردی قرص ویتامین باید زیاد بخوری و غذای سالم و میوه خیلی باید رعایت کنی تا دوباره در نیاد

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
دکتر  لیزر

اونو نمیدونم شاید بهتره از دکترت بپرسی . ولی من با سرکه سفید اینو نیستش کردم! 

ببین یه کیسه فریزری بگیر نوار نوار برش بده دو سه سانت عرض

که داشته باشی . بعد هر شب قبل خواب اندازه یه ریزه پنه کع فقط سطح زگیلو بپوشونه اینو بزن تو سرکه یخورده هم ابشو بگیر، بزار رو اون زگیلت و اون نوار کیسه فریزری مثل باند استفاده کن. یکی دو روز بگذره میفهمی که اون از داخل سیاه میشه. دو هفته ای باید بزنی تا بکل از شرش خلاص شی

2738
اونو نمیدونم شاید بهتره از دکترت بپرسی . ولی من با سرکه سفید اینو نیستش کردم!  ببین یه کیسه فر ...

عزیزم سرکه پوست اطراف رو نمیسوزونه؟؟

حالا اینکه میگم دوباره در اومده رو بینیم هست 

بنظرت پنبه رو بزنم تو سرکه بعد بذارم رو برامدگی که قراره زگیل بشه و بعد با چسب زخم بپوشونمش اوکیه؟

رو صورتمه  جاش نمیمونه؟؟

از من رو دستم بود. نه معلوم نیست مگه اینکه خیلی فوکوس کنم جاشو بگردم پیدا کنم. ببین ولی سرکه اسیدیش یخورده قویه. چون از شما صورتته،ظریفتره، یخورده کم با آب قاطیش کن که تقلیل شه اون اسیدیش

از من رو دستم بود. نه معلوم نیست مگه اینکه خیلی فوکوس کنم جاشو بگردم پیدا کنم. ببین ولی سرکه اسیدیش ...

نه همین که پوستو نسوزونه کافیه..البته الان یادم اومد کرم ترمیم کننده گرفته بودم 

بسوزه هم از اون مبزنم خوب شه

برم امتحان کنم😂🚶🏻‍♀️

ترمیم کننده اسمش روشه ترمیم میکنه 😅 دکتر تجویز کرد یا خودت؟

خب میدونم😶

میگم اگه پوستمو سرکه بسوزونه و خراب کنه کرم میزنم خوب میشه دیگه 

دکتر تجویز کرده بود همون موقع که رفتم و زگیلارو سوزوند این کرم رو داد