2733
2734

شیر درست نمیخوره گریه میکنه چند تا عاروق داشت زد دستشویی هم کرد ولی بی قراره نمیدونم چیکارش کنم شربت دل درد چی خوبه بخرم براش ببینم اروم میشه ۵۵ روزشه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببرش حموم ماساژش بده، قطره از دکترش بپرس

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!

عزیزم طبیعیه ، کولیک داره 

ببریش دکتر بهت یه قطره میده شبا بهش بدی 

بخوره خوب میشه 

۳۵موضوعی که در پیری حتما به آن غبطه خواهید خورد:  یک ضرب المثل قدیمی هست که می‌‌گوید جوانی را جوان‌ها به هدر می‌‌دهند. شاید اگر بدانید پیرها به چه چیزهایی غبطه می‌‌خورند بتوانید بهتر جوانی کنید:۱-چرا وقتی می‌توانستم سفر کنم، نکردم!۲- چرا زبان دومی نیاموختم!۳-چرا وقتم را به خاطر رابطه‌ای تمام شده تلف کردم!۴- چرا از خود در برابر نور آفتاب محافظت نکردم تا پوست سالم‌تر و بدون چروکی داشته باشم!۵- چرا برای دیدن خوانندگان مورد علاقه‌ام به کنسرت نرفتم!۶- چرا از انجام خیلی از کارها ترسیدم!۷- چرا ورزش اولویت کارم نبود!۸- چرا خود را گرفتار سنت‌ها کردم!۹- چرا از کاری که دوست نداشتم استعفا ندادم!۱۰- چرا بیشتر درس نخواندم!۱۱-چرا باور نکردم زیبا هستم!۱۲- چرا از گفتن دوستت دارم ترسیدم!۱۳- چرا به راهنمایی‌های والدینم گوش ندادم!۱۴-چرا خودخواه بودم!۱۵- چرا تا این حد نظر دیگران برایم مهم بود!۱۶- چرا به جای آنکه به رویاهای خودم فکر کنم به فکر براوردن رویای دیگران بودم۱۷- چرا وقتم را صرف یادآوری خاطرات بد کردم و زمانم را از دست دادم. کاش افسوس گذشته را نمی‌خوردم!۱۸- چرا کسانی را که دوست داشتم از خود رنجاندم!۱۹- چرا از خود دفاع نکردم!۲۰- چرا برای برخی کارها داوطلب نشدم!۲۱- چرا بیشتر مراقب دندان‌هایم نبودم!۲۲- چرا قبل از مرگ مادر و پدر بزرگ سئوالاتی را که داشتم از آنها نپرسیدم!۲۳- چرا زیاد کار کردم!۲۴- چرا آشپزی یاد نگرفتم!۲۵- چرا از زمان حال لذت نبردم!۲۶- چرا تلاش نکردم آنچه را شروع کردم به پایان برسانم!۲۷- چرا گرفتار کلیشه‌های فرهنگی شدم و از هدفم بازماندم!۲۸- چرا دوستی‌هایم را ادامه ندادم!۲۹- چرا با کودکانم بیشتر بازی نکردم!۳۰- چرا انسان ریسک‌پذیری نبودم!۳۱- چرا برای افزایش دانش و ارتباطاتم تلاش نکردم!۳۲- چرا تا این حد فرد نگرانی بودم!۳۳- چرا سر هر چیزی زود عصبانی شدم!۳۴- چرا به اندازه کافی با افرادی که دوست‌شان داشتم وقت نگذراندم!۳۵- چرا برای یک بار هم که شده پشت میکروفن نرفتم تا در مقابل جمع صحبت کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حمومش کنید ،

همه ی بدنش رو چرب کنید و آروم ماساژ بدید 

قنداقش کنید 

میخوابه 

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2731

ببرش دکتر عزیزم ببین جاییش کش نیومده 

ازکجامیدونی دل درده؟ شاید گوشش دردمیکنه گناه داره ببرش حتما معاینه بشه

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
ببرش دکتر عزیزم ببین جاییش کش نیومده  ازکجامیدونی دل درده؟ شاید گوشش دردمیکنه گناه داره ببرش ح ...

اخه شیر نمیخوره درست دوتا مک میزنه باگریه سینه ول میکنه

شاید رفلاکس داره ببرش دکتر بعد ایم بگم زیاد نزار بچتو بغل کنن و این دست اون دست کنن مامانم همیشه میگ ...

همش تو بغلمه میزارمش زمین گریه میکنه یا باید بزارم روپام تابش بدم 

کولیک داره، چهار تا شش ماهگی درگیرشی

دکتر به دختر من

۲.۵ سی سی بی بی کولیک باریج و ۲.۵ سی سی کیدومک خوارزمی داد، روزی ۳ بار قبل از شیر بهش بدم.

۵ قطره پدی لاکت یک روز در میان

۵ قطره کامفورتی کید یک روز در میان

یک روز پدی لاکت، یک روز کامفورتی کید

بخاطر دل دردهای شدید شربت بی بی سد گل دارو نوشت که شب ها ساعت ۹، ۲.۵ سی سی به همراه ۲.۵ سی سی کیدومک بهش بدم.

تشک آنتی رفلاکس بخاطر رفلاکسش هم گفت بگیرم.

فاصله شیردهی رو گفت هر ۴ ساعت کنم، ولی کامل هر دوتا سینه رو بهش بدم.

یک ماه انجام دادم دخترم الان کاملا خوبه، نفخ و دلپیچه و اسهال که داشت خوب شده. الان راحت میخوابه، بیداره هم خوبه.

دکتر تاکید کرد سینه سفره غذاست، پستونک بچه نیست، حتما هر ۴ ساعت به مدت ۲۰ دقیقه بهش شیر بدم، بعد عین سفره جمعش کنم. اکیدا سینه تو دهنش دائم نزار باشه. شما نمیزارین بچه گشنه بشه. بچه آب شیر رو میخوره تا به چربی شیر برسه که واسه وزن گیریشه، سیر میشه. این روند برین، وزن هم نمیگیره