2733
2734
عنوان

فکر کنید جای پدر و مادرتون هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 35 پست
یه حدیث هست از امام علی که میگه بچه رو باتوجه به زمانه خودش تربیت کنیم جای مامانم بودم اینو رعایت م ...

حرفتون خیلی زیبا بود

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب فکر آینده بچه هام بودم ن این ک در لحظه زندگی کنم و هرچی دارمو بفروشم ،وقتی دیدم بچه هام ب درس خوندن علاقه دارن هرطور شده حمایت شون می‌کردم

نمیذاشتم دخترم با پسرها بازی کنه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2731

۷ تا بچه رو نمیاوردم تو این دنیا ک برای رسوندن به  خواستهاشون یا کمک کردن بهشون کلا  به هر شکل   تبعیض بیفته بینشون  

💔🤦‍♀️

بین ما ۷ تا کلی تبعیض  و ناحقی شده    جوری خود والدینم  میددنن و کاری از دستشون ساخته انگار نیست 

این همه بچه نمیساختم .دوتا میاوردم همه شرایط مهیا میکردم برای زندگی براشون مثل ادم بهشون میرسیدم...ب ...

واقعا فقط دو بچه خوبه 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

نمیزاشتم تنها بزرگ شه انقدر با دیگران رفتو امد میکردم تا منزوی نشه

میزارم خودش هرجا میخواد بره حتی مسافرت سه روزه که بعدا نگه جوونی نکردم

حتما کلاس رزمی ثبت نامش میکنم بتونه از خودش دفاع کنه و ضعیف نباشه 

میزارم رل بزنه ولی باید منم درجریان بزاره تا ببینم چجور ادمیه اگه شکست هم خورد مثل رفیق صمیمی باهاش رفتار میکنم که حالش خوب شه

واسه هدفش کمکش میکنم تا برسه به ارزوهاش و.. 

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

زیاد از بچم تعریف می کردم که اعتماد به نفسش زیاد بشه 

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

والا تنها کاری ک بهشون یاد میدادم سیاست داشتن و اعتماد به نفس

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

جای پدرم بودم با بچه ام رفیق میشدم بهش حس اطمینان و امنیت میدادم میذاشتم طعم جوونی و خوشگذرونی رو بچشه چیزیکه هیچوقت بهمون نداد کل عمرمون رو یه شیشه ی سخت راه رفتیم و ازمون انتظار داشت مثل پیرزنای ۷۰ ساله رفتار کنیم 

جای مادرم بودم با پدرم ازدواج نمیکردم چون مردسالاره و میگه حرف آخر حرف منه فقط باید بگید چشم با انتخابش مارو تبدیل به چندتا افسرده کرد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706