2752
2734
عنوان

فکر کنید جای پدر و مادرتون هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 35 پست

من خودم خیلی کارا رو دور از چشم پدرو میکردم ولی مامانم همیشه خبر داشت چون خیلییییییی پایه بود. 

ولی بعد فهمیدم این حجم از پایه بودنم خوب نبود ، باعث شد خیلی چیزا رو تو سن پایین تجربه کنم که زیاد جالب نبودن بعدش که بزرگتر شدم یا همون موقع فهمیدم چیز خاصی هم نبود.  سعی میکنم از چیزایی که باعث میشه این اتفاق بیافتد جلوگیری کنم ، یکم بهش سخت گیری میکنم ولی نه جوری که عقده ای شه. سعی میکنم جوری پششتوانش باشم که اولین کاراشو با من انجام بده و با سیاست رفتار کنه همیشه....کلا هر کاری که خودم نتونستم بکنم و سعی میکنم به بچم آموزش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی واقعا ناراحت کننده بود 

ناراحت کننده ترش اینه که همه از دور فکر میکنن زندگی ما خیلی گل و بلبله چون پدرم دست و دلبازه و از لحاظ مالی مشکلی نداریم ولی به افکار و آرزوهای ما ذره ای اهمیت نمیده یه قفس طلایی برامون ساخته از اونور مردم دهنشون دو متر باز میکنن که کی ازدواج میکنی من فقط میخوان فرار کنم ازدواج بخوره تو سرشون از هرچی جنس مرده بیزارم

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2731

بچه هام با الفاظ بدو اسم حیوانات صدا نمیزنم بخاطر قدو وزن و رنگ پوست....مسخرشون نمیکردم بهشون توهین نمیکردم با صدای بلندو تند باهاشون حرف نمیزدم باهاشون رفیق میشدم پای درداشون مینشستم و گوش میدادم اجازه میدادم با دوستاش و مدرسه ب اردو بره

متاسفانه پدرو مادرم هیچ وقت اجازه بیرون رفتن بهمون ندادن بجز مواقع مدرسه رفتن و این برای من یه عقده ی شدیده بعد از گذشت چند سال و یه بچه 

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 
بعضی وقتا اینجوری بهتره ها....هیچ وقت اینجوری نگو.

برای من بهتر نبود مادرم ولمون کرد رفت البته خدش نخاست خیلی اذیت شد بابام مجدد ازدواج کرد و این بود شروع بدبختیهای ما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌