2733
2739
عنوان

فکر کنید جای پدر و مادرتون هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 35 پست
یه حدیث هست از امام علی که میگه بچه رو باتوجه به زمانه خودش تربیت کنیم جای مامانم بودم اینو رعایت م ...

حرفتون خیلی زیبا بود

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب فکر آینده بچه هام بودم ن این ک در لحظه زندگی کنم و هرچی دارمو بفروشم ،وقتی دیدم بچه هام ب درس خوندن علاقه دارن هرطور شده حمایت شون می‌کردم

نمیذاشتم دخترم با پسرها بازی کنه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2731

۷ تا بچه رو نمیاوردم تو این دنیا ک برای رسوندن به  خواستهاشون یا کمک کردن بهشون کلا  به هر شکل   تبعیض بیفته بینشون  

💔🤦‍♀️

بین ما ۷ تا کلی تبعیض  و ناحقی شده    جوری خود والدینم  میددنن و کاری از دستشون ساخته انگار نیست 

2738

نمیزاشتم تنها بزرگ شه انقدر با دیگران رفتو امد میکردم تا منزوی نشه

میزارم خودش هرجا میخواد بره حتی مسافرت سه روزه که بعدا نگه جوونی نکردم

حتما کلاس رزمی ثبت نامش میکنم بتونه از خودش دفاع کنه و ضعیف نباشه 

میزارم رل بزنه ولی باید منم درجریان بزاره تا ببینم چجور ادمیه اگه شکست هم خورد مثل رفیق صمیمی باهاش رفتار میکنم که حالش خوب شه

واسه هدفش کمکش میکنم تا برسه به ارزوهاش و.. 

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

والا تنها کاری ک بهشون یاد میدادم سیاست داشتن و اعتماد به نفس

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

جای پدرم بودم با بچه ام رفیق میشدم بهش حس اطمینان و امنیت میدادم میذاشتم طعم جوونی و خوشگذرونی رو بچشه چیزیکه هیچوقت بهمون نداد کل عمرمون رو یه شیشه ی سخت راه رفتیم و ازمون انتظار داشت مثل پیرزنای ۷۰ ساله رفتار کنیم 

جای مادرم بودم با پدرم ازدواج نمیکردم چون مردسالاره و میگه حرف آخر حرف منه فقط باید بگید چشم با انتخابش مارو تبدیل به چندتا افسرده کرد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706