2737
2734
عنوان

خانومای مذهبی میشه بیایین؟😄

159 بازدید | 15 پست

لطفا تاپیک رو نترکونید چون نیاز به کمک دارم 

من آدم زیاد مذهبی نیستم نه مذهبی نه غیر مذهبی 

یه مدت چادری بودم دوران نوجوانی ولی زمین انداختم 

الان میخوام برم یه رشته ای که باید تا دو الی سه سال چادری باشم و قطعا ایمانم قوی تر میشه🥲

به نظرتون برم اون رشته یا نه حالا نمیگم چ رشته ایه به خاطر آسون بودنش میخوام برم🥲

میترسم بقیه مسخره ام کنن یا بگن کسی اینجوری نیست توی خانواده و فامیل تو چرا اینجوری

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خب قطعا خانم های مذهبی میگن برو دیگه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2738

حجاب مختص به چادر نیست فقط، شما میتونید حجاب رو رعایت کنید بدون اینکه چادر سر کنید

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت

هر تصمیمی میگیری یادت باشه در حد خودت مسئولی بابت موقعیت و اون چادر ، یعنی اگه قلبی نباشه قضاوتها میشه و خدا هم بازخواستت میکنه

همونطور که اگه اعتقادت قلبی و عمیق باشه پاداشت وصف نشدنیه

عجب 

خواهر من مردم همیشهههه حرف میزنن حالا شما هرکاری کنی...بیخیال حرف مردم هرچی که دلت میگه رو انجام بده بدنیا نیومدیم که با حرف مردم زندگی کنیم یکبار فرصت زندگیمون رو...فقط اگه انتخابش کردی جوری با قدرت باش که اگه مردم حرفی هم زدن بازم نلغزی و سعی کنی ناراحت نشی...یکی از دوستای من خودش بعد چند وقت انتخاب کرد چادر رو و جایی بود که خیلی سختی کشید ولی اصلا اصلا پشیمون نیس افتخارم میکنه

2706