2733
2734
عنوان

مادرشوهر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 39 پست
چرا جوابشو نمیدی؟ بگو بچه من دستش شکست اون یه زنگ نزد. سرماخوردگی که چیزی نیست. خوب میشه انشاءالله ...

فکر می کنی نگفتم .سر سرماخوردگی بچه جاری کوچک ه گفت زنگ بزن گفتم مگه دست بچه من شکست زنگ زدن 

با لحن بد گفت تو کینه ای هستید نباید انتظار داشته باشی 

منم این سری هیچی نگفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من که میرسه میگن از کسی انتظار نداشته باش ولی از آدم طلبکارن

دقیقاً به منم میگفتن انتظار نداشته باش ولی از من طلبکار بودن.

صد دفعه به شوهرم گفت برین خونشون تبریک بگین برا خونه نویی.

دید من زیر بار نمیرم، اومد به خودم گفت.

منم در جوابش گفتم کدومتون به من تبریک گفتیم که الان توقع دارین؟

چیزی که عوض داره گله نداره

جانا سخن از زبان ما میگویی  منم مثل تو ام  مادر شوهرم اینقدر فرق گذاشت که دیگه شوهرمم کل ...

نه شوهر من گلابی ه 

فکر کن برادرشوهر م برگشت به شوهرم  گفت دو سال پیش که شما آنفولانزا گرفتنی خانوادگی پدرم گفت سوپ ببر بده دم خونه شون من عمدا نیاوردم 

بعد مادره زیر گوشش خونده بیا کمک اسباب کشی کن 

2731
فکر می کنی نگفتم .سر سرماخوردگی بچه جاری کوچک ه گفت زنگ بزن گفتم مگه دست بچه من شکست زنگ زدن  ...

خوب بهش میگفتی چرا اون موقع تو هم به اون نگفتی یه زنگ بزنه

بگو اگه تو کاری به ما نداشته باشی ما با هم مشکلی نداریم

دقیقاً به منم میگفتن انتظار نداشته باش ولی از من طلبکار بودن. صد دفعه به شوهرم گفت برین خونشون ت ...

آره دقیقا دیروز مادرشوهرم تو گوش شوهرم خونده بود برید کمک اسباب کشی جاری هم تو هم زنت 

شوهرم اومذ گفت .منم گفتم یادته برادرت گفت من عمدا سوپ نیاوردم اونم به ما که همه مریض بودیم یادته اون همه سر اسباب کشی دو سال پیش هم من کمک کردم هم تو برادرت گفت کار نکردن .گفتم من خر نیستم نمیام تو خواستی برو

فکر می کنی نگفتم .سر سرماخوردگی بچه جاری کوچک ه گفت زنگ بزن گفتم مگه دست بچه من شکست زنگ زدن  ...

بگو اگه می‌دونی کینه ای هستم غلط می‌کنی توقع بیجا داری.

هر کسی به بچم ارزش بذاره برام ارزشمنده. در غیر اینصورت بره به درک، برام مهم نیست

2740
آره دقیقا دیروز مادرشوهرم تو گوش شوهرم خونده بود برید کمک اسباب کشی جاری هم تو هم زنت  شوهرم ا ...

دقیقاً منم سر همین حرفاشون نرفتم آخر.

برن گم شن. وقتی میری کمک، ارزش نمیدن. ولی اگر نری حرص میخورن😂😂😂

2706