2737
2739
عنوان

فک کنم واقعا عاشق شدم اه////:

208 بازدید | 18 پست

چه حس بدی حس ترس و بلاتکلیفی و در عین حال به هیجانی ک با تموم هیجانات قبلی خیلیی فرق داره 

تو دانشگاه دیدمش... از هول شدنام و نگاه ی خیره ی ناخوداگاهم فک کنم فهمیده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

همکلاسی نیستیم و شناخت خاصی روش ندارم ولی عجیب ازش خوشم میاد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اونسری ک دیدیم همو من نگاش کردم فهمید پیش دوستش باهم پچ پچ کردن و خندیدن و زل زدن به من دوستش با خنده منو نگاه کرد ولی خودش جدی شده بود 

حتی دوستش اومد جلو در کلاسمون از نزدیکتر خیره شد با نیش باز 

خاک تو سرم فک کنم مسخرم کردن /= 

و کلا فک کنم امیدی نیس چون انقدر خوبه ک قطعا خودش کسیو داره ))))): 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چراانقدتابلو‌نگامیکنی ک همه بفهمن

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
2738
چونکه نمیتونم نگاه نکنم خیلی خنگم اصلا دست خودم نی /=  هر بار میگم اینسری نگاه نمیکنم ولی .../ ...

هرپسری بدش میاد ی دختر هی خیره نگا‌کنه و‌تابلو کنه بقیه بفهمن

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
پسرا رو جدی بگیری کارت تمومه هواست جمع کن غرورت حفظ کن وگرنه میگیرننت دستگاه

همین الانشم گرفتنش دستگاه ب این رفتارش

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

الان دوستش بهش گفته ک این دختره چقدر خوبع برو بابا مخشو بزنه خودش خوشش میاد و اگه بیاد چند وقت با همینووو اینور اونور تموم اخرشم دوستش میکنه چیکار کردی؟؟؟از سیر تا پیاز براشون تعریف میکنه و شما همچنان دوسش داری

نکن دختر خوب ی زن هیچ وقت نمیتونه مردارو بشناسع

پسرا اکثرا سر دخترها شرط بندی میکنن  آدم درست و حسابی کم پیدا میشه بینشون مخصوصا دانشگاه

من پسرم خب 

ی چیزی میگم یادتون باشع از من ب شما نصیحت

ی پسر وقتی ک میره پیش دوست دخترش برگرده همه چیو واسع رفیقاش مو ب مو تعریف میکنه اگرم فیلم بگیره یا عکسی اونم نشون میده

میدونی چرا؟؟؟

چون روش غیرت نداره و فقط بفکر بزن در رو هستن

2706