2737
2739
عنوان

چجوری اروم میشید

53 بازدید | 3 پست

من  یه دخترم که خرج خودمو خودم میدم رهن اجاره خونه غذا پوشاک همچی بعد تازه به برادرم هم کمک کردم کلا خانواده ضعیفی دارم البته من خرج اونها رو نمیدم ولی کمک کردم حداقل ۱۰۰ تومن که خیلی زیاده برای من توی کار اداری خودم هم نه ضعیف هستم نه خبره نیروی متوسط 

در مقابل من یه همکار کاملا ناز پروده دارم که کلا با خانوادش زندگی میکنه . پول رهن اجاره تهرانشون با باباشه . پول غذا و خرد و خوراک باباش  یه ماشین جک جی ۴ از اداره قسطی خرید که تا ۴ سال دیگه نمیشه اسم خودش ولی من خودم تونستنم یه ماشین ثبت نامی پارسال کوییک بخرم و کلا خرید وفروشس کنم باهمون ماشین تبدیلش کردم به پارس  همکارم به خودش  مینازه که ماشین خریده البته پیش قسط ۳۰۰ داده 

بعد اینکه دایم فقط و فقط از کار حرف میزنه    اون یکم بیشتر خرخونی کرد رتبه بندی شغلی پارسال از من جلو افتاد ولی من امسال قبول شدم .

میدونید حرف من چیه دیروز سرپرستمون برمیگرده به من میگه چرا فلان کار رو انقدر طولش دادی خیلی خیلی ناراحت شدم .که چرا اولا کار طول کشید بعد اینکه من جلو این همکارم که ادعای خدا بودن توی کارمون داره ضایع کرد همش هی پز میده حالمو بهم میزنه توی کار کمی از من بهتره جای من باشید چجوری خودتون رو اروم میکنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731