2733
2734
عنوان

یه شب تصمیم گرفتم خودکشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 73 پست
گفتم اندوه نمیمونه  نه درد بی درمون من  عزیزم من سالهاس دارم با افسردگی میجنگم ، ولی خست ...

منم با افسردگی دست و پنجه نرم میکنم

هر روز دوس دارم تمومش کنم

اما هنوز زندم، میگم شاید بهتر شد.میدونم خودمو گول میزنم اما دستاوردش همینه که هنوز زندگی میکنم! 

نمیتونم بگم نمیر یا زندگی کن...فقط قبلش خوب فکر کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودکشی گناهه نکن لطفا بجای راه کار خودکشی سعی کن ببین چی حالتو خوب میکنه همونو انجام بده

عزیزم مشکلم همینه 

من هیچی حالمو خوب نمیکنه ، افسردگی دارم

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
انقد بدم از این کاربرا میاد میگن میخایم خودکشی بکنیم  خب برووووووووو بمیر  جهنم

نگفتم میخوام خودکشی کنم 

گفتم یه راه خودمو رفتم ، دوستان یکیو بگن بی درد و شلوغ بازی نداشته باشه

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
منم با افسردگی دست و پنجه نرم میکنم هر روز دوس دارم تمومش کنم اما هنوز زندم، میگم شاید بهتر شد.مید ...

من همه چیو امتحان کردم عزیزم 

من اوضاعم طبق رواله ، میخندم ، ورزش میکنم ، رژیم میگیرم ولی از درون ترکیدم

نمیدونم مشکلت چیه ولی قران خیلی ارامش بخشه به نظرم یه بار امتحانش کن

چه سوره ایی؟

تلقینه یه وقت روانشناس بگیر شاید تونست کمکت کنه

هزینه شو ندارم عزیزدلم 

ممنونم وقت گذاشتین برام

تو اروپا خودشانو میندازن رو ریل قطار  این حتمی ترین راهه

ریل قطار فکر خوبیه 

فقط مشکل اینه ماله شهرما نگهبان داره 

درباره ش فکر میکنم گلم

مرسی

خواهر اسغفار کن اینا وسوسه شیطانه

بخدا زندگی همه سخته پر مشکله منم بار ها حس حالتون نه به این شدت ولی تجربه کردم

به خدا پناه ببر اینا همه میگذره

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
خب پس هنوز نمیمیری 

من آدم آبروداری هستم 

دنبال یه راهیم بقیه فکر کنن طبیعی مُردم

نه خوشم نمیاد  مردم جمع میشن ، شلوغ بازی میشه

بگو خایشو ندارم شلوغ بازی چیه 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺 رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗 خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕 میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲 تویی که داری اینو میخونی جون عزیزت ی صلوات بفرس به خاستم برسم.         دوست دارم خدای کوچک من
2706