2752
2734
عنوان

بچها توروخدا بیاین🥲

161 بازدید | 13 پست

من خیلی همسرمو دوست دارم باهمم دوست بودیم بهم رسیدیم کاش نمیرسیدم.
 همسرم چندین بار بهم خیانت کرد هی بخشیدمش فقط بخاطر مامانم🖤😔 خانوما امروز من ب همسذم گفتم شارژ ندارم بده ب مامانم زنگ بزنم این گوشیشو از من پنهون کرد گفت دارم میرم دستشوی من شک کردم بهش گفتم خب بده بعد رو لج کرد باهام منم گفتم باید بدی بعد گوشیشو پرت کرد من بردم اتاق ک زنگ بزنم بدو بدو امد ی پیام امد ب گوشیش گوشیو از من گرفت اسم اون مخاطب ک خوندم همسایه مون بود همچین گرفت دستم درد کرد منم گفتم بده گرفت پیام پاک کرد داد بهظ گفتم این کیه گفت پسر همسایه س گفتم میخام شماره شو ببینم خاستم شماره شو ببینم گرفت از گلوم پرتم کرد زمین پشتم خورد ب ستون جوری ک ی لحظه نفسم بالا نیومد اون لحظه ک من حالم بد شد گوشیشو پرت کرد ت دیوار شکست من ک حالم بد بود گفتم باید منو ببری خونه مامانم اینا گفت من زنگ میزنم به خطته ولی پسر همسایه س زنگ زد همون پسر همسایه بود ولی خانوما اگ ت اون پیاما چیزی نبود چرا باید پاک میکرد چرا منو بخاطر اون اونجوری پرتم کرد زمین بخدا الان کمرم داره میشکنه توراهه بیمارستانم از اونجام میرم خونه مامانم اینا بگین چیکار کنم من بخاطر مامانم ممکنه باز برگردم سر خونه زندگیمم😭😭😭😔🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ربطش به مامانتو نمی‌فهمم 

زندگی مشترک تو به مامانت چه ربطی داره؟

یه مدت حساس نباش تا ببینی رفتارش فرق میکنه یانه

بعدا که که اونم خیالش از طرف تو راحت شد مچشو بگیر

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

عزیزم شما که میگی چند بار بخشیدی به خاطر مامانت یعنی اگه باز هم خدای نکرده چیزی ببینی می بخشی، پس چرا با اعصاب خودت و شوهرت بازی میکنی ، وقتی قراره آخرش بیای سر زندگیت 

بعد هم شاید بنده خدا واقعا سر عقل اومده ولی شما همچنان مشکوکی و همش چکش میکنی خوب اونم معلومه عصبی میشه و به سرش میزنه 

تکلیفت با خودت معلوم کن اگه بخشیدی دیگه بسپار به خدا و آرامشتون رو بهم نزن اگه هم نمی تونی باور کنی اصلاح شده و یه عمر قراره با دعوا و شک زندگی کنی جدا شو