2737
2739
عنوان

یعنی این جور آدمااحساس ندارن؟

103 بازدید | 17 پست

یه دختری هست تو محل کارمون خیلیییی آرومه.اصلا  وحشتناک آرومه.هیچ احساسی نشون نمیده

شاگرداش وحشتناک بدن و بی ادب و حاضر جواب.معلمای پارسال نمیتونستن تحمل کنن این شاگردها را ولی این نمیدونم چطور تحمل میکنه وقتی میاد تو دفتر اصلا غر نمیزنه فقط بالبخند میگه خیلییی بیش فعالن. قشنگ درس میده و باوقاره ولی ابهت نداره مثل ماسته.

نمیدونم آیا عصبانی میشه و نشون نمیده یا کلا عصبانی نمیشه.

با همه خوبه ولی تو دفتر هیچ چی نمیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این ادما  راحتن کلا .

من  یه بچه دارم زودی عصبی میشم همه جا رو به هم میریزم 

خواهر شوهرم یه بچه زلزله داره .  آرومه . اصلا عین خیالش نیست .کلی حرف بارش میکنن خاکوادش که بلن شو بدو دنبال بچه هات ‌ چرا بی خیالی .‌  راحت میگه مگه چی میشه ؟ بچه ان خب :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
اخه تااین حد آروم خوب نیست.ماسته😄

درست نیست کسی شخصیتش متفاوته بگیم ماست

این شکل شخصیتم خیلی خوبه و به خودش و اطرافیانش کمک میکنه

2706