2737
2734
الان چطوری؟؟

یکم بهتر از قبل ولی 

هنوزم گاهی استرس شدید میگیرم و دست پاچه میشم قلبم‌تند تند میزنه عرق میکنم ترس اتفاقاتی که نباید بیفته رو دارم 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کاری داری ببخشید روزی چقدر قرص میخوری واینکه به مرور قرصش رو کم می‌کنه یا زیاد؟؟توروخدا پس چرا می ...

اره کم کاری دارم

روزی یه دونه میخورم 

هر چند وقت یبار باید ازمایش بدی تا دزش رو کم یا زیاد کنه برات 

وقتی دارو استفاده کنی و کنترل شده باشه که دیگه مشکلی ایجاد نمیکنه

دکتر رفتی؟! 

چیز ترسناکی نیست اصلا نگران نباش، برو دکتر بهت دارو میده راهنماییت میکنه

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2731
اره کم کاری دارم روزی یه دونه میخورم  هر چند وقت یبار باید ازمایش بدی تا دزش رو کم یا زیاد کن ...

اره تحت نظر دکترم...روزی نصف قرص میخورم وچکاب دادم نرماله...نمی‌دونم پس این علایمی که من دارم مال چیه خدایا کمکم کن توروخدا

2740
بی دلیل بی‌قرارم گیجم منگم میخام بزنم زیر گریه

خب پس اول برو آزمایش بده تیروئیدتو چک کن 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
تیرویید دارم روزی نصف قرص میخورم وچندبار چکاب دادم نرماله...اما این علایمو دارم همش گیجم ومنگم ودلشو ...

شاید مربوط به طبعت باشه مثلا  افراد بلغمی همچین علائمی دارن یه سرچ‌بزن تو‌گوگل منم کم کارم علائم اولم خستگیه زیاد خواب الودگی حالت تهوع صبحگاهی بود به زور خودمو‌جمع‌میکردم‌ولی الان که مرتب قرصمو‌میخورم‌همه چی اکیه 

2706