2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی نمیتونی راحت بازار و مهمونی بری؟؟بی دلیل استرس داری،؟

الان خیلی بهتر شدم ولی قبلا همین حور بود از قرار گرفتن تو محیط شلوغ وحشت داشتم دست و پامو گم میکردم رفتارم شبیه بچه ها میشد هر چی شلوغ تر رفتار اوضاع من بدتر 

ظرف و ظروف میشکستم همه از دستم میفتاد و...

اصلا یکی از چیزهایی که شک کردن تیرویید دارم همین بود که تو جمع و شلوغی خودم نبودم صدای زیاد و هم همهرباعث ازارم میشد دیگه حواسمو ننیتونستم‌جمع کنم 

وزنم رفت بالا 

حافظم ضعیف شد 

چشمم مشکل پیدا کرد تار میدیدم 

تو شلوغی و وقتی عصبی میشدم  صدام‌خش دار و دو رگه میشد 

خیلی نشونه های دیگه

2731
الان چی راحت میری همه جا؟

نه که فکر کنی راحت راحت 

ولی خیلی بهتر شده قبلِ رفتن بیشتر استرس دارم ولی وقتی تو محیط شلوغ قرار میگیرم‌مثل قبل نیستم که کلا در حال گاف و سوتی دادن باشم 

چند مدت اینجوری بودی وخوب شدید توروخدا؟

تقریبا ده سال 

ولی چون  بچه ی کوچک داشتم نمیتونستم‌زیاد برای دکتر رفتن وقت بزارم گاهی فاصله ویزیتهام زیاد میشد 

ولی زمانی که ویزیتهام‌مرتب میشد و داروهام رو به موقع مصرف میکردم خیلی بهتر میشدم 

تقریبا ده سال  ولی چون  بچه ی کوچک داشتم نمیتونستم‌زیاد برای دکتر رفتن وقت بزارم گاهی فاص ...

یعنی واقعا می‌رفتی داخل جمع و مهمونی بی دلیل حالت بد میشد؟در این حد یا اینکه فقط حوصله نداشتی

2706