2737
2734
عنوان

بارداری با بیماری ژنتیکی ارثی

72 بازدید | 11 پست

بچه ها ی سوال ؟ اگر کسی ی بیماری ژنتیکی مادر زادی داشته باشه ک احتمال ابتلا فرزند پنجاه درصد باشه .راهی هست ک قبل بارداری انحام داد ک بچه مبتلا نشه .دکتری داخل تهران میشناسید معرفی کنید

یچی هست مث ای وی اف  اسمشpgdفکرکنم هست از نطفه ازمایش ژنتیک میگیرن اگ سالم بود تزریق میکنن..یااینکه ی عده باردار میشن طبیعی هفته ۶و۷ میرن سلفری اگ مورد ژنتیک بود سقط مبکنن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه متاسفانه راهی نیست. منم شوهرم خاله ام اسکیزوفرنی بود دختر خاله ام بیخیال بچه دار شدن شد واسه همین ...

عزیزم ببخشید منم خواهرو برادرم اسکیزوفرنی شدن

شوهر خالتون الان چطوره

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏

بستگی داره چه بیماری باشه و اینکه فقط یک ژن درگیر باشه یا چندین ژن، برای بعضی بیماری های روش PGD یا تشخیص ژنتیکی پیش از لانه گزینی قابل انجام هست. در این روش، بارداری از طریق IVF انجام میشه، ولی پیش از قرار دادن تخم های تشکیل شده در رحم مادر، آزمایش ژنتیکی انجام میدن و فقط تخم های سالم را منتقل می کنند.‌ 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
یچی هست مث ای وی اف  اسمشpgdفکرکنم هست از نطفه ازمایش ژنتیک میگیرن اگ سالم بود تزریق میکنن..یاا ...

اره این پی دی جی هم شنیدم هی سرچ میکردم ولی من میخام قبلش باشه ن اینکه باردار بشم بخام سقط کنم قبلش زنش از بین بره و منتقل بشه 

2740
اره این پی دی جی هم شنیدم هی سرچ میکردم ولی من میخام قبلش باشه ن اینکه باردار بشم بخام سقط کنم قبلش ...

اره پس همونpgdخوبه چون قبلش اینکارو میکنن مثلا توی دستگاه ۴تا جنین تشکیل میدن از همشون تست ژنتیک میگیرن اگ سالم بود هرکدوم همون رو تزریق میکنن و دیگه نیاز به سقط واینا نیست ولی بدون نشدنی نیست ...شدنیه ک بخای بچه با ژن سالم بیاری فقط هزینه برداره ماخودمونم مشکل ژنی داریم وبرا دومی ممکن همینکارو کنم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اره پس همونpgdخوبه چون قبلش اینکارو میکنن مثلا توی دستگاه ۴تا جنین تشکیل میدن از همشون تست ژنتیک میگ ...

ممنون .اره منم چون پسرم الان این مشکل رو داره برای دومی میخام همه این کارها بکنم اول اصلا بچه نمیخواستم الان هم از بس پسرم هی میگه آبجی و دادش میخام دیگه گفتم این راهها رو برم .بچه سالم باشه هزینه اش درست میشه  بعدش ادم نخواد استرس و اینا داشته باشه بعد این جور مواقع سالم بود میشه مثلا گفت دو تا رو تزریق کنند دوقلو بشه یا فقط یکی میشه 

ممنون .اره منم چون پسرم الان این مشکل رو داره برای دومی میخام همه این کارها بکنم اول اصلا بچه ...

اره درسته گلم انشاالله بحق ۵تن خداوند کمک کنه صاحب بچه های سالم بشی گلم ..منم بچه اولم کمی مشکل داره و دارم ب دومی فکر میکنم انشاالله خدا ب همه کمک کنه ب ماهم نظر کنه