2733
2739

پسردایی همسرم فوت کرده جوون بود سال ب سال سراغی ازش نمیگرفت و اونقدر صمیمی نبودن حالا ۱۰روزه فوت شده دیوانمون کرده اصلا انگار ماوجودنداریم میدونم مرگ جوون سخته اما همینجوریش پدر مارو دراورده بخوام بگم که همین الان میگید طلاق بگیز خلاص شو.نمیدونم چیکار کنم شما چی میگید چی بگم بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

عزیزم صبوری کن الان داغداره.

چند روز دیگه خوب میشه.

۱ماهه برادرشوهرم مریضه و عمل شده شوهرم مثل چی یه سره پاچه مارو میگیره میگم مگه ما مقصریم میگه نه اعصابم خورده .

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
صبر کنید /مرگ عزیز اونم جوون خیلی سخته /حتی اگر ده سال همو ندیده بودن باهاش راه بیاین/کمتر بهش گیر ...

کنارمیام اصلا کاریش ندارم بد رفتار میکنه اصلا یجوری میشه دلم میخواد بمیرم این حرفارو نشنوم 

2706