2737
2739
عنوان

کیا نسبت ب خر و پف شدییییدا حساسن

73 بازدید | 14 پست

من الان جاییم ک کناریم یه زنس هی خر و پف میکنه من خیلی رو خر و پف حساسم وقتی صدای خر و پف میشنوم از حرص دندون قروچه میگیرم خیلیییی بدم میاد از صداش حس میکنم مغزم داره ساییده میشه

من جالب اینجاس خودم مث چی خروپف میکنم تو خواب 

ولی فقط کافیه ینفر نفسش دراد سگ میشم

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم بدم میاد بزن رو شونه ش بیدار شه بلکه قطع شد یا یه پری نخی بزن به دهنش شاید بسته شد ولی اگه به یه طرف بخوابه احتمال میدم قطع شه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2731

وای دیوااااااانه میشم من حالا فکر کن شوهر من تو خواب نااااااله های خیلی بدی میکنه در کنار خروپوف من سکتع میکنم تا صبح 

انگار تسخیر شده

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
2738

یه روز همسایه عمواینام شب اومده بودن توکوچه یهو یه صدای خیلی ترسناک میشونن فکرمیکنن توخونه عموم جن هست فرداصبح ب پسرعموم میگن این صدای وحشتناک چیه پسرعموم روش نمیشه بگه صدای راظیست 

(صدای خروپف زن عموم بود)

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

وای منم متنفرم

تو هر سر و صدایی خوابم می‌بره به جز خروپف و نفسی که صدا داره

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
کاش میشد ویس فرستاد  تا ببینی شوهرم چ سر صدایی راه انداخته

اگ شوهر ایندم خر و پفی باشه چی

واقن قابلیت اینو دارم ب خاطر این موضو طلاق بگیرم

چون اصن عجیب رو مخمه 

حس میکنم مته تو سرم میزنن

تکونش بده

مادرشوهرم خاهرشوعرم و شوهرم خروپفهایی میکنن که بیا وببین

منم ازخواب بیداربشم سریع تکونش میدم ارم ضربه میزنم بهش روپهلو میخابه و صداش قطع میشه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
هیچی تا صبح بیدار خوابم نمیبره :)

وای خیلی سخته

خو اینجوری نابود میشی ک

واقن ادم تو خاستگاری باید بپرسه خر و پف میکنی یا ن

بعد جالبیش اینه بقیه براشون مهم نیس خوابشون میبره ولی من مغزم متلاشی میشه

2706