2733
2734

خواهر من ۱۰ سالشه اومدن خواستگاریش حرومیا .. بعد پسره چند باشه خوبه ؟ پسره بی..ن...اموس ۲۵ سالش بوده منم خبر نداشتم خونه مامانم نبودم که چیزیکه لایقشونه دو نثارشون کنم آشغالای عوضی

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهیی اون دیگه بچس خودت چندسالته؟😔

اره بابا دیوانگی محض بود 

الان خواهرم تو سن۳۵ سالگی نوه داره😔

من ۱۶ ازدواج کردم 

الان ۳۴ سالمه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2740
همشون زیر سن قانونی تهران اینطور جیزا کمه تهرانی؟

من کرمانشاهم

جالبیش اینجاست ب خواست خودشونم ازدواج کردن😐

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
۱۹  باردارم

بسلامتی 

من ۱۹ سالگی اولین بچم دنیا اومد

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
اره بابا دیوانگی محض بود  الان خواهرم تو سن۳۵ سالگی نوه داره😔 من ۱۶ ازدواج کردم  الان ...

الهیی اخه خواهرت هیچی از بچگی نفهمیده اصلا کسی اون سن رابطه جنسی داشته خیلی ناراحت شدم😭

2706