2737
2734

ببین یه آقایی بود عاشق یه خانمی شده بود شاید چهل بار ازش درخواست کرد برای ازدواج 

تا جایی بود که اون خانم ازش بدش میومد 

اون آقا می‌ره حرم امام رضا بهش میگه این همه اومدم و رفتم ولی نشد یه کاری کن که مهر اپن خانم از دلم بیرون بره بعد یهو به دلش نیفته میگه اینجا پیش شما صلاح و مصلحت هم عوض میشه برای همین دعاش رو پس میگیره و از خدا میخواد تقدیرش رو جوری. رقم بزنه که به اون دختر برسه اونم به خیر و خوشی البته چله و دعا هم میگیره 

بعد به مدت همه چی درست میشه انکار دل دختره نرم میشه 

می‌خوام بگم اگه خدا بخواد همه چی میشه به طالع و فلان و ایناهم نگاه نکن اگه تقدیر هم جور دیگه باشه با دعا میشه عوضش کرد فقط کافیه خدا بخواد .

این داستان که برات گفتم داستان شهید محمدحسین محمدخانی هست بهش توسل کن براش قرآن بخون ازش بخواه واسطه خیر بشه پیش خدا تا انشالله خوشبخت بشی 

دعا کن منم به عشقم برسم اونم از من دوره خیلی دور...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون در قسمت و طالع هم نبودین  اگه مجردین : چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا ر ...

من برا اینکه بهش برسم خیلی نذر کردم ، حتی سالی که رفتم ، عقد کرد ، یک ماه قبل ش ماه صفر بود ، آش نذری داستیم برا امام رضا ، اینقد سر دیگ‌گریه کردم اسک میریخت داخل دیگ ، ولی نشد ...ندادش....

2731
من برا اینکه بهش برسم خیلی نذر کردم ، حتی سالی که رفتم ، عقد کرد ، یک ماه قبل ش ماه صفر بود ، آش نذر ...

منم تقریبا از این کارها کردم 

یال ۹۶ که سات اهورا مشکان ازدواج رو دیدم ، حساب کردم ( ا ن عکس زمینه صورتی ÷ بر عدد ۵ " بهش میگن‌ستاره ی دوام که بهش میگن محاسبه ی شیخ بهایی: باقیمانده اگر ۱ و ۳ بیاد ستاره ی بخت باهم جفت هست و تا آخر باهم می مانند ،،، باقیمانده اگر ۰ بیاد قسمت ازدواج با یکدیگر را دارند اما یکی از خانواده ها راضی نیست و تا آخر ازدواج ۲ خانواده در حالت قهر به سر میبرند،،، باقیمانده اگر ۲ و ۴ بیاد ستاره ی بخت باهم جفت نیست و تا آخر باهم نمی مانند 

حالا فراموش میشه بنظرت ؟؟؟؟ یا داغ ش تا ابد تو سینه م میمونه ؟

من که کم کم فرامکش،کزدم با دعای فراموشی معشوق از راه دور ( تو گوگل هست ) 

مال من باقیمانده ۴ اومد 

۱ عالیه ، ۳ خوبه ، ۰ متوسطه رو به خوبه ولی یکی از خانواده ها راضی نیست و... ، ۲ بَده " مثلا طلاق توافقی یا فوت یکی از زوجین : با دردسر کمتر 

۴ خیلی بَده " مثلا طلاق با جنگ و دعوا یا فوت یکی از زوجین : با درد سر فراوان

2740

امتحان کن

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
حالا فراموش میشه بنظرت ؟؟؟؟ یا داغ ش تا ابد تو سینه م میمونه ؟

بستگی به شدت علاقت داره ولی بنظرم آدم باهاش کنار میاد ولی همیشه ته دلت یادت میمونه یهو تو خنده هات یادت میاد خنده رو لبت خشک میشه (نظر منه البته)

بله 😊 من همسرم رو همراه با تمام ویژگی های خوب و بدش و شغلش و هرچی که بوده و هست جذب کردم  همش ...

من دلم میخاد خونه بخرم،ولی کلا ۴۰۰تومن سرمایه دارم،چطوری میتونم خونه جذب کنم؟

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
2706