2733
2739
راستش به این کار میگن مفت خوری!

خواهراشون شوهراشون کارگرن،میخوان زندگی این خراب شه بهش حسادت میکنن میان پرش میکنن،ولی این زن بدبخت ساده ی من این چیزا حالیش نیس،ی موقع میفهمه ک دیگه خیلی دیره جای باز گشتیم نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاوره کسی میره ک مشگل داشته باشه،اون خودش میدونه مشگل از خودشه من چرا برم

اشتباه میکنید. 

همیشه توی دعوا دو طرف مقصر هستن. 

مخصوصا توی زندگی مشترک. 

شما هم لابد اشتباهاتی داشتید که خودتون نمیدونید. مشاوره همه ی اینارو بررسی میکنه و میفهمه مشکل رابطتون چیه و درستش میکنه. 

اگه به خاطر بچه هاتون تحمل میکنید, پس بهتره اوضاع رو درست کنید. بچه ها میفهمن و میدونن که پدرومادرشو ...

ممنونم از نصیحتهای خواهرانه و خوبتون،همه ی حرفاتون درسته تو روحیه ی بچه خیلی تاثیر میزاره ولی چیکار کنم ک خودش این چیزا حالیش نیس

2731
خواهراشون شوهراشون کارگرن،میخوان زندگی این خراب شه بهش حسادت میکنن میان پرش میکنن،ولی این زن بدبخت س ...

معلومه قشنگ دلت پره ها 

ای بابا این پولا میاد و میره امیدوارم بیشتربشه

2738
ممنونم از نصیحتهای خواهرانه و خوبتون،همه ی حرفاتون درسته تو روحیه ی بچه خیلی تاثیر میزاره ولی چیکار ...

خواهش میکنم. 

حیفه واقعا. 

من میگم بیخیال خانونتون بشید و خودتون فقط برید پیش مشاور خانواده. هم حال روحیتون خوب میشه هم میتونید بفهمید مشکلات عمقی رابطتون از کجا بوده که از هم اینقدر دور شدید.... حتما انجامش بدید. ضرر نمیکنید. 

اشتباه میکنید.  همیشه توی دعوا دو طرف مقصر هستن.  مخصوصا توی زندگی مشترک.  شما هم ...

بخدا من یک درصدم مشگل ندارم حتی میام خونه کل کارای خونه رو هم خودم انجام میدم حتی میام چائیم خودم درس میکنم اصلا بهانه گیر نیستم شام باشه نباشه برام فرقی نمیکنه،فقط زن من دهن بینو زود باوره

2706