2733
2739

قبل اینکه با نامزد سابقم برم تو رابطه دوستم فالوش داشت.

اون موقع من رفتم ب دوستم گفتم این پسره رو میشناسی و فلان.. دوستم گفت چطور گفتم ازش خوشم میاد 

اونم برگشت گفت عه منم روش کراش دارم

ولی بعد یه مدت اومد گفت که دیگه روش کراش نداره و از یکی دیگه خوشش میاد

من با این پسر رفتم تو رابطه دو ماه تو رابطه بودیم تو این دو ماه به خواسته دوتامون ب هیچکس نگفتیم ک باهم رلیم تا بیشتر همو بشناسیم و اگه تفاهم نداشتبم بدون اینکه کسی بفهمه جدا بشیم..

بعد دوماه ما کات کردیم هرچند من پسره رو واقعا میخواستم:)

نگرانی من از اونجایی شروع شد ک دوستم اومد گفت این پسر استوریشو ریپلای کرده و صحبت کردن

الان میام ادامش میگم😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پسره رو قضاوت نمیکنم ولی دوستمو میشناسم یجورایی دو روعه و خس خوبی بهش ندارم .. وقتی بهش گفتم با این پسر تو رابطه بودم برگشت از پسره انقدر بد گفت تا جایی ک حتی انفالو ریموش کرد! 

بعد ی مدت من پسره رو دیدم باهم صحبت کردیم و این قضیه ریپلایش رو گفتم اونم منطقی برام توضیح داد ک قصدی نداشته و فلان.. این دیدارمون رو ب دوستم بعدش گفتم ..

دوستم برگشت گفت فالوش کنم دویاره؟ گفتم که دیگه نکن 

ولی فالو کرد و دوباره حرف زدن😐

دخترا من با اینکه ک پسره دوباره رل بزنه هیچ مشکلی ندارم مشکل دوستمه ک رفتارش یجوریه و همش باعث نگرانیم میشه 

و اینکه من تو گذشته از دوست صمیمیم خیانت دیدم و این نگرانیم رو بیشتر هن میکنه

2738

لطفا فراموشش کن‌ ( مثلا دعای فراموشی معشوق از راه دور : تو گوگل هست سرچ کن 

بعدش برای خودت چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من تاپیک چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

چرا دوباره قضیه رو ب دوستت گفتی؟

اصلا ورا وقتی میدونی دوستت اینطوریه هنوز باهاش دوستی؟؟!!!!

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
2706