2733
2734

قبل اینکه با نامزد سابقم برم تو رابطه دوستم فالوش داشت.

اون موقع من رفتم ب دوستم گفتم این پسره رو میشناسی و فلان.. دوستم گفت چطور گفتم ازش خوشم میاد 

اونم برگشت گفت عه منم روش کراش دارم

ولی بعد یه مدت اومد گفت که دیگه روش کراش نداره و از یکی دیگه خوشش میاد

من با این پسر رفتم تو رابطه دو ماه تو رابطه بودیم تو این دو ماه به خواسته دوتامون ب هیچکس نگفتیم ک باهم رلیم تا بیشتر همو بشناسیم و اگه تفاهم نداشتبم بدون اینکه کسی بفهمه جدا بشیم..

بعد دوماه ما کات کردیم هرچند من پسره رو واقعا میخواستم:)

نگرانی من از اونجایی شروع شد ک دوستم اومد گفت این پسر استوریشو ریپلای کرده و صحبت کردن

الان میام ادامش میگم😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من پسره رو قضاوت نمیکنم ولی دوستمو میشناسم یجورایی دو روعه و خس خوبی بهش ندارم .. وقتی بهش گفتم با این پسر تو رابطه بودم برگشت از پسره انقدر بد گفت تا جایی ک حتی انفالو ریموش کرد! 

بعد ی مدت من پسره رو دیدم باهم صحبت کردیم و این قضیه ریپلایش رو گفتم اونم منطقی برام توضیح داد ک قصدی نداشته و فلان.. این دیدارمون رو ب دوستم بعدش گفتم ..

دوستم برگشت گفت فالوش کنم دویاره؟ گفتم که دیگه نکن 

ولی فالو کرد و دوباره حرف زدن😐

دخترا من با اینکه ک پسره دوباره رل بزنه هیچ مشکلی ندارم مشکل دوستمه ک رفتارش یجوریه و همش باعث نگرانیم میشه 

و اینکه من تو گذشته از دوست صمیمیم خیانت دیدم و این نگرانیم رو بیشتر هن میکنه

لطفا فراموشش کن‌ ( مثلا دعای فراموشی معشوق از راه دور : تو گوگل هست سرچ کن 

بعدش برای خودت چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

من تاپیک چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

چرا دوباره قضیه رو ب دوستت گفتی؟

اصلا ورا وقتی میدونی دوستت اینطوریه هنوز باهاش دوستی؟؟!!!!

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
2706