2733
2739

وقتی از شوهرم دورم باهم اوکیم ولی وقتی نزدیکم میشه اصلا رفتارم کلا عوض میشه ببخشید تو رابطه زناشویی هم سرد شدم اصلا اون آدم قبل نیستم شبا همش از خواب میپرم ساعت ۳ یا ۴😭نمیدونم چیکار کنم

خدایا هوامون‌ رو داشته باش دمت گرم🤍🌾
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ربطش ب باردارا چی بود ک گفتی نیان😐

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
شاید بترسن 😂بقیه یک چیزی بگن

باردارم ولی نترسیدم😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2738
ینی میگی جن داره  بنظرم انرژی منفی دورتون زیاد میشه

🥲💔آخه خانواده شوهرم اقوام دورشون ت این کاران واسه همین میترسم

پیش روانشناس برو  الان یکی میاد میگه جن عاشق داری

جن عاشق داره

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم

عزیزم قدیمیا میگن دعا گرفتن براتون حالا نمیدونم چقد اعتقاد داری.

ولی چشم زخم خیلی تاثیر داره تو رابطه چیزی ک من خودم به عینه دیدم هر وقت یجایی از خوبی زندگیم گفتم حتی در حد کم  

بعدش چنان جنگ و دعوایی بین خودم و شوهرم شد ک اون سرش نا پیدا 🫤

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
عزیزم قدیمیا میگن دعا گرفتن براتون حالا نمیدونم چقد اعتقاد داری. ولی چشم زخم خیلی تاثیر داره تو راب ...

اره اینو خودمم دیدم