2737
2739

سلام دوستان، هفته سی و یکم رفتم سونوگرافی گفت اندازه دور سرت بچه یکم بزرگه بهتره سزارین کنی اما وقتی اندازه‌ها رو تو گوگل سرچ کردم چندان بزرگ نبود. اما نمیدونم کدومشون درست میگن. کسی میدونه اندازه سر بچه تو سی و یک هفتگی چقدر باید باشه؟

مال من ۷۹ بود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش ایشالا به سلامتی فارغ شی 

خودت طبیعی میخوای؟

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2731
می‌دونم مصرف زیاد تخم مرغ کله بچه بزرگ میشه  

واقعا؟ منم تخم‌مرغ دوست دارم. البته نه اینکه خیلی زیاد بخورم. اما سه یا چهار روز تو هفته صبحونه تخم‌مرغ یا املت میخورم. 

واقعا؟ منم تخم‌مرغ دوست دارم. البته نه اینکه خیلی زیاد بخورم. اما سه یا چهار روز تو هفته صبحونه تخم‌ ...

سه رو در هفته فکر نکنم مشکلی باشه ولی می‌دونم قدیمیا میگن زیادی بخوری سر بچه بزرگتر از تنش میشه 

بعضیا هروز صب میخورن

2740

استرس نداشته باش حساس نشو

فقط قرص امگا ۳ و تخم مرغ باعث میشه سرش بزرگ بشه البته ارثی ام هست

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
نه. طبیعی و سزارینش مهم نیست. نگران شدم نکنه بچه‌ام غیرطبیعی باشه. کله‌گنده از آب دربیاد.

اهان فک کردم نگرانی سز بشی خواستم بگم بابا راحت تر 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
استرس نداشته باش حساس نشو فقط قرص امگا ۳ و تخم مرغ باعث میشه سرش بزرگ بشه البته ارثی ام هست

من امگا۳ نمیخورم. اما تخم‌مرغ فکر کنم زیاد خوردم.

بعله دکترم گفت حالت ژنتیکی داره.

اما اگه اینطور که میگین بخاطر تغذیه باشه، یعنی بعدا رفع میشه؟

من امگا۳ نمیخورم. اما تخم‌مرغ فکر کنم زیاد خوردم. بعله دکترم گفت حالت ژنتیکی داره. اما اگه اینطور ...

بعضی بچه ها فقط ۵ سال اول اینجورین بعد نرمال میشه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
سه رو در هفته فکر نکنم مشکلی باشه ولی می‌دونم قدیمیا میگن زیادی بخوری سر بچه بزرگتر از تنش میشه  ...

آخه هر بار دو تا تخم‌مرغ میخورم. خب شنیدم پروتیینش خوبه تو بارداری.

بعضی بچه ها فقط ۵ سال اول اینجورین بعد نرمال میشه

ببین منظورت از اینطوری چیه؟

دکتر گفت نه که فکر کنی هیدروسفالیه. یکم بزرگه که میتونه ریشه ژنتیکی داشته باشه.

حالا شما میگی پنج سال چطوریه یعنی؟

2706