2733
2734
عنوان

اندازه سر بچه‌ام بزرگ نباشه یوقت. کسی اطلاعات در این مورد داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 27 پست
ببین منظورت از اینطوری چیه؟ دکتر گفت نه که فکر کنی هیدروسفالیه. یکم بزرگه که میتونه ریشه ژنتیکی داش ...

پنج سال اول یا حتی کمتر ممکنه یکم شونه هاش ظریف باشه سرش بزرگتر جلوه کنه هم بخاطر تغذیه هم ارثی ولی به مرور بدنش هم رشد میکنه دیگه بزرگ به نظر نمیاد سرش 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
ببین منظورت از اینطوری چیه؟ دکتر گفت نه که فکر کنی هیدروسفالیه. یکم بزرگه که میتونه ریشه ژنتیکی داش ...

اگرم از لحاظ ژنتیکی سرش یکم بزرگ باشه باز ممکنه به نسبت جثه ش تو چشم نباشه بزرگی سرش جثه شم به شما و باباش میره دیگه اگه استخون بندی بدنتون خیلی ظریف و ریز نیست اصلا نگران نباش

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه هر بار دو تا تخم‌مرغ میخورم. خب شنیدم پروتیینش خوبه تو بارداری.

مقدارشو نمی‌دونم 

ولی استرس نداشته باشه 

دکتر ک چیزی نگفته 

جنین تا دنیا بیاد خیلی وزن و سایزش کم و زیاد میشه

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
مرسی عزیزم. شما ماما یا پرستاری چیزی هستین؟

نه عزیزم بخاطر داداشم از ۱۴ سالگی خیلی با دکتر و مشاور مشورت کردم و تحقیق کردم😅

مرسی عزیزم. شما ماما یا پرستاری چیزی هستین؟

عزیزدلم اصلا نگران نباش و انرژی منفی رو از خودت دور کن چون روی نی نی هم تاثیر میزاره انشالله همیشه در کنار خانوادت شاد و سلامت باشی گلم

عزیزدلم اصلا نگران نباش و انرژی منفی رو از خودت دور کن چون روی نی نی هم تاثیر میزاره انشالله همیشه د ...

مرسی از محبتت. اما صحبت یه عمر زندگی یه آدمه.

طبیعتا یه نگرانی‌هایی سراغ آدم میاد.

برادرتون هم همین مساله رو داشتن؟

بله سرش بزرگتر بود ولی هیدروسفالی نبود خداروشکر مادرم تخم مرغ هم مصرف نمیکرد زیاد اما قرص امگا ۳ زیاد میخورد و وقتی پیش چنتا متخصص هم رفتیم گفتن ارثیه و هر چی بزرگتر شد کمتر اندازه ی سرش به چشم میومد

مرسی از محبتت. اما صحبت یه عمر زندگی یه آدمه. طبیعتا یه نگرانی‌هایی سراغ آدم میاد.

حق داری عزیزم طبیعیِ 

انشالله خدا سلامتی و دل خوش بده شما و خانوادت ❤️

بله سرش بزرگتر بود ولی هیدروسفالی نبود خداروشکر مادرم تخم مرغ هم مصرف نمیکرد زیاد اما قرص امگا ...

شما تو خانواده‌تون کسی رو داشتید که اینطوری باشه؟

و یه سوال دیگه. ببخشید.

احیانا ممکنه سونوگرافی‌های اون زمان بارداری مادرتون رو داشته باشید یا چیزی یادتون باشه؟

میدونم خیلی عجیبه البته حرفم.