2737
2734
عنوان

کمک دارم میمیرم😭😭😭

244 بازدید | 24 پست

دوستان الان یک هفته اس ساق پای منه درد میکنه بی دلیل اصلا نه بهدجایی زدمش نه عضله ام گرفته دارم میمیرم اخه یهمدت فقط درش پا انجام دادم فکر نمیکنم از ورزش بشه کلافه شدم بگید چیکار کنم نمیتونم راه برم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازکجا میدونی گرفتگی عضله نیس؟  متوکاربامول خوردی؟؟؟؟

اخه گرفتگی عضله بشه زود خوب میشم‌انقد ماساژ دادم کمرم گرفتگی داشت زود خوب شد ولی پام یک هفته اس کلافم کرده

2740
اخه گرفتگی عضله بشه زود خوب میشم‌انقد ماساژ دادم کمرم گرفتگی داشت زود خوب شد ولی پام یک هفته اس کلاف ...

شاید دلش بخواد این بار زود خوب نشه ...متوکاربامول و استامینافون بخور تا۳روز انشاالله ک خوب میشی ، نشد یه شنبه حتما برو ی دکتر خوب ارتوپد

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
یعنی با دارو خوب میشم اخه فشار میدم پامو از درد میمیرم

اره بابا ...اگه اب بدن و ویتامین بی و منیزیم بدن دراثر ورزش ازبین بره گرفتگی طولانی مدت اتفاق میوفته ...من متاسفانه سالی ۴یا۵بار اینطور میشم .....

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
اره بابا ...اگه اب بدن و ویتامین بی و منیزیم بدن دراثر ورزش ازبین بره گرفتگی طولانی مدت اتفاق میوفته ...

اره بدنم خیلی کم ابه من چیکار کنم پامو یعنی دارو هایی که گفتی رو بخورم

وای خدا داره تیر میکشه پام😭😭

مسکن بخور.یکم آب گرم بزن.ماساژ نده.یاقاره فتیر بزار روش.یاقاره فتیر=>روغن زیتونو داغ کن تو تابه، توش زردچوبه فراوان بزن بعد کمی ارد یه خمیره بدست میاد.خیلی سفت نشه شلم نه.اواونو با دستمال بپیچ به پات.روشم یا با سلفون بپیچون یه جورابم روش بپوش.بخواب صبح بردار خمیرو از رو پات.ولی بعدش برو دکتر.این خیلی ترکیب خوبیه

2706