2733
2734
عنوان

اون خانمی ک شوهرش روزنامه می‌برد حموم آخرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 74305 بازدید | 468 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشدم😂

خب باشه بسه دیگه.

از دیشب تاحالا هزار نفر هی ریپلای میزنن میگن نشدم نشدم.

اعصابم خرد شد. بچه مدرسه‌ای هستید مگه؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
تاپیکات یه انرژی مثبت به آدم میده خدا حفظت کنه ❤

بینش مثبت از نگاه و ذهن شماست✨🌻

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2742
خب باشه بسه دیگه. از دیشب تاحالا هزار نفر هی ریپلای میزنن میگن نشدم نشدم. اعصابم خرد شد. بچه مدرسه ...

محض مزاح بودگلم .اماسرشوخی روشمایازکردی جواب شوخی بودوگرنه تجربه ثابت کرده بایدبی تفاوت ردشد.عرف جامعه ست ویادم نبود🤐

خب باشه بسه دیگه. از دیشب تاحالا هزار نفر هی ریپلای میزنن میگن نشدم نشدم. اعصابم خرد شد. بچه مدرسه ...

من فقط میخوام رد شم بخندم  

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

این تاپیک من نبودم ولی شنیدم 

الان دیدم میگن روزنامه می‌برده بعد وسطش چیزی میذاشته 

یعنی چی بوده😐فکرای خوبی به ذهنم نیومده 

احتمالا یه ذهن بیمار اینو تعریف کرده 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2740
محض مزاح بودگلم .اماسرشوخی روشمایازکردی جواب شوخی بودوگرنه تجربه ثابت کرده بایدبی تفاوت ردشد.عرف جام ...

وقتی تاپیک ۲۰ صفحه رفته جلو یعنی بیشتر حرفا تکراری شده. به خاطر همین بهتره آدم سکوت کنه به نظرم.

وقتی ۱۵ نفر میان به آدم میگن نشدم نشدم این دیگه شوخی نیست چون کاملا لوث شده.

وقتی تاپیک ۲۰ صفحه رفته جلو یعنی بیشتر حرفا تکراری شده. به خاطر همین بهتره آدم سکوت کنه به نظرم. وق ...

هوو و چته ،،،شوخی کردی باهات شوخی کردن همین

جنبه داشته باش توهم استیکری لبخندی بزار

امروز۵۸تالایک از تاپیک ترکیده داشتم چی کنم دعوا؟با موناتهرانی

ردشو بخند

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
من خیلی به تعداد صفحات دقت نمیکنم چون بیناییم کمی مشکل داره .اماچشم ببخشیدحواسم نبود🌹

شماببخش اون تند رفت

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
هوو و چته ،،،شوخی کردی باهات شوخی کردن همین جنبه داشته باش توهم استیکری لبخندی بزار امروز۵۸تالایک ...

شما الان چرا با من دعوا داری؟

من با لایک و ریپلای مشکل ندارم از شوخیای دتکراری بی‌مزه بدم میاد.

مشکل داری بخون و رد شو خواهرم.

دعوا هم نداشتم باهاش فقط عصبی شدم. تهش هم به خوبی و خوشی صحبتمون رو تموم کردیم.

یعنی باز این تاپیک بی نمک رفت تو پربازدیدا😑

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706