2752
2734
عنوان

اون خانمی ک شوهرش روزنامه می‌برد حموم آخرش چی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 74384 بازدید | 468 پست

شایدم می‌خواسته از زمان استفاده کاملوببره سرانه مطالعه روببربالا افرین به همچین ادمایی که بین لیفوشامپوزدن مسائل خاورمیانه روبرسی میکنن😆😆😆

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از تحلیل چرا داخلش پر بود ؟ 

چی بوده توش مگ

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
سوال همونه دیگه  نگفت چی بود ول کرد رفت تعلیق شد اسی اون تاپیک

خخخ خوشبین باشیم شایدلباساشوشسته اورده روبندپهن کنه ....والا😊😊😁😊

خوشبین نمیشه بود  چون از حمام درمیومد مستقیم مینداخت سطل آشغالی

اره دیگ نمیتونسته بزاره روتاقچه که خدایامردم ازخنده دمت گرم😂😂😂😂😂😂😂

استغفرالله 😂

شاید جنین سقط میکرده میپیچیده لای اون مینداخته میرفته 😑

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

قربونت ابجی خیلی باحالی ادمایی افسرده راحت ازتهه دل نمی‌خندن خداخیرت بده

استغفرالله 😂 شاید جنین سقط میکرده میپیچیده لای اون مینداخته میرفته 😑

😂😂😂

شاید میخواسته اضافه های سفیداب، مو، پ ش م ا ش رو جمع کنه شاید توی حمام حنا میزده، ماسک و گل سرشور و ...

میگفت از من پنهان میکنه 

خب این چیزا که قایم کردن نداره 

خانومه خیلی کنجکاو شده بود البته اگر راست میگفت

پروفایل عکس خودم نیست
قضیه انقدر دوره که فکر نکنم کسی کامل یادش باشه 😂

تاپیکات یه انرژی مثبت به آدم میده خدا حفظت کنه ❤

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2706