2733
2734

خیلی از این حرکت بدم اومد چند روز بود میگفت میخوام آیفون بخرم بعد حالا رفته برای خودش خریده یبار تلفنی گفت تو گوشیتو بده به من اینو بردار یبارم پیشش بودم گفت برای من فرقی نداره (((میخوای))) این مال تو باشه آخه میخوای یعنی چی تو اگه میخوای برای من بخر تو قالب هدیه بهم بده من بیام بگم آره آیفون خودتو بده به من یا یکسره میگه هرچی خواستی لب تر کن جانی مالی هرچقدر خواستی د لامصب راست میگی برو یه کارت هدیه بخر ۲۰. تومن بریز توش بده به من 

اخههه من چجوری روم بشه بگم ولی اینو میدونم بگم میده هم گوشی هم پول ولی من اصلا نمیگم

حالا اون به تعارفی میزنه شما جدی نگیر.‌برای خریدش زحمت کشیده چرا عوضش کنه با شما

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه پرویی

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731

این آدم کیه؟  

اگه شوهرته که بگیر ، زن و شوهر تعارف ندارن با هم که 

اگه دوست پسره حتی اگه خودش داد نگیر چه برسه به اینکه ازش تقاضا کنی

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2738

ایشالا که دوس پسرت نیس؟ آخع آدم از دوست پسرش توقع نمیکنه بیست میلیون بریزه براش هدیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
من جات بودم حتمااا میگفتم چون از اوناییه که عقلش به این چیزایی که گفتی نمیرسه باید خودت مستقیم بگی&n ...

نه اصلا نمیگیرم ازش تاحالا هیچیی. نخواستم. ازش. الانم کیبرد گوشیم داره اذیت میکنه

شوهرته؟ 

اگه رلته چه توقع بی جاییی داری پولشه کار کرده گوشی خریده بده به تو ؟ یا ۲۰ تومن کارت هدیه بهت بده؟ 

شما یا نمیدونی قیمت آیفون چنده یا نمیدونی هدیه چی هست 

2706