2737
2734
عنوان

ازدواج ترسناکه؟!

280 بازدید | 36 پست

هر جا میری دنبال کار میپرسن متاهلی؟اگر متاهلی امتیاز داره و فلان و نصیحت و تشویق میکنن به شوهر کردن😂😂

چرا واقعاااااااا؟

ازدواج خوبه ولی خب پیدا کردن ادم درست و درمون خیلی سخته ...

مثلا دوستم یک سال و خورده ای با یکی زیر نظر خانواده ها ارتباط داشته بعد فهمیده طرفش ادم درستی نبوده رفیق باز و هول و...

مهم نیست دختری یا پسر کلا از همه چیز اقتصادی و رفاهی بگذریم پیدا کردن ادم درست و با اخلاق و با خانواده و خوب خیلی خیلی سخته ...

واقعا ادمو برای یه کار پیدا کردن برای اینکه یکم از فشارای زندگیش کم کنه باید خودمونو اسیر ادمی کنیم که هر روز خون جگر بخوریم؟؟؟

بنظرم ازدواج خیلی ترسناکه 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ازدواج و انتخاب ادم درست واقعا سخته

اشتباه شه ممکنه کل زندگیتو ازبین ببره...

2740

نه عزیزم. با چشم باز ازدواج کن. با آدم درست.

من یکی زندگیم خیلی بالا و پایین داشته ولی به نظرم ازدواج یکی از بهترین کارهایی بوده که در کل عمرم کردم

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
اینقدر سختش نکنید فقط به اندازه کافی تحقیق کنید

همون که ازدواج ریسکه....انقدر ترسیدن و فرصت ندادنم ریسکه اگه تو بختت خیانت همسر باشه....کاری نمیشه کرد....اون موقع فکرشو میکنیم....ادم از اولش انقدر بدبین باشه که کارا پیش نمیره

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
2706