2733
2734
عنوان

ازدواج ترسناکه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 36 پست

واای 

من ی خواستگار تووپ داشتم منظور بشدددت پولدار 

ورزشکار خانواده محترم و با شعور 

بعد خودش هول رفیق باز 

مونده بودم دو راهی ک پول یا ادم درست درمون

لعنتی خواستگارامم چپر چلاغن 

یا پولدار هول و دختر باز

یا بی پول سالم و صالح

تازه گاهیم بشددت زشت

ی ادم مناسب پیدا کنما رفتم مثلا شغل مناسب داشته باشه وضعیت مالی خوب چهره و اندام مناسب و معمولی 

متعهد و خانواده دوست اهل ورزشو سفر 

همگی بگین آمییییین یا رب العالمین🤲

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
همینش خیلی بده واقعا

مثلا ی نفر تو همین سایت میگفت که اره شوهرم گفته میزارم بری باشگاه و بری بیرون و .. و الان میگه نه محیط خوب نیس دوست ندارم بری  

داشتم فکر میکردم اگه یه نفر این حقو ازم بگیره من واقعا دیوونه میشم  

فک کن یه نفر بتونه حق انتخاب رو ازت بگیره 

بعدش زندگی کلا روتین و کسل کننده میشه 

ادم حس کوزت بودن بهش دست میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در کل هر مسئولیتی سخت هست اما ما انسان هستیم و جایی به اسم زمین (محل تلاش و مسئولیت) داریم زندگی می کنبم 

البته زمین و مسئولیت های داخلش علاوه بر سختی زیبایی هم دارند 😍

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
اگه با چشم باز انتخاب کنی قشنگه و اگه از روی احساسات و با چشم بسته باشه خب ترسناکه 

چشم باز یعنی چی؟وقتی یکسال با طرفی و بعد از یکسال فهمیدی هوله چطور از اول چشمتو باز میکردی مخصوصا تو خانواده سنتی که کلا نامزدی معنی نداره

واای  من ی خواستگار تووپ داشتم منظور بشدددت پولدار  ورزشکار خانواده محترم و با شعور  ...

همش باهم نمیشه....دیگه باید اولیت بندی کنی....دور مرد و زن پولدار و خوشتیپ و همه چی تموم زن و مرد های زیادی هست که میخوان باهات سرش رقابت کنن...چه بعد چه قبل ازدواج

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
مثلا ی نفر تو همین سایت میگفت که اره شوهرم گفته میزارم بری باشگاه و بری بیرون و .. و الان میگه نه مح ...

باید یک سری حق و حقوق ها رو زن و مرد قبل از ازدواج جلوی جمع از هم بگیرند و جمع های زیادی هم امضا کنند حتی توی محضر هم ثبت کنند 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
مثلا ی نفر تو همین سایت میگفت که اره شوهرم گفته میزارم بری باشگاه و بری بیرون و .. و الان میگه نه مح ...

چارش اینه خانودات محکم پشتت باشن و خودتم قوی باشی....بدونه چه دختری میگیره....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
خیلیاتحقیقم میکنن ولی اونچیزی که باید در نمیاد همینه که میگن هندونه در بستس

خب البته موارد پیش بینی نشده هم ممکنه خودش رو نشون بده ولی چاره دیگه ای نیست 

کاربر آقا
همش باهم نمیشه....دیگه باید اولیت بندی کنی....دور مرد و زن پولدار و خوشتیپ و همه چی تموم زن و مرد ها ...

نه دیگ نمیگم ک پولدار

میگم ی شغل مناسب با درامد متوسط و تازه خوشگله خوشگلم نمیخوام ک چهره معمولی ک من خوشم بیاد

ولی بشددت رو اینکه هول نباشه حساسم دختر باز نباشه

حالا ی دونه دوست دختر فاب داشته ک نشده و فلان قابل تحملتره تا اینکه تند تند عین دستمال دختر عوض کنن

تازه الان همجنسای ما نامرد بازی در میارن 

میبینی طرف رفته ب یکی بعد طلاق میگیرع مهریه اشم میگیره بعد ی ماشین میندازه زیر پاش میره سمت پسرای مجرد تازه ن برای ازدواج برا عشق و حال

مام دستامون خالی میمونه💔 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

دقیقا ،باید همه چیز نوشته و امضا بشه اما خب ادم که نمیتونه همه چیزو بنویسه مثلا همین باشگاه رفتن یا کلاس رفتن خیلی اتفاقات و چیزا رو ادم بعدا دلش میخواد ولی یسریا بیشرفن شعور ندارن دوست دارن هم دیگه را به اسارت بکشن

2706