2752
2734
ان شاالله

❤️😘

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۱ هفته‌ام  لکه بینی داشتم رفتم دکتر گفت جفتت پایینه  یه مدت شیاف مصرف میکنم ولی انگا ...

نه نگران نباش منم دل دردام با شیاف خوب شد هر شب قبل خواب استفاده کردم اصلا پروجسترون رد خور نداره

من هفته۱۸ ام سونو دومی هم گفت هنوز پایینه 

هر دفعه هم میرم سونو انقدر اون دستگاه رو تو دلم فشار میده میام باز دل درد میگرم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

فکر دوتا سقط پارسالم که بچه هامو ازدست دادم.فکر رحمم که دکتر گفت سپتوم داره باید جراحی بشه فکر حرف دکتر که گفت حاملگی بعدیم ۵۰  ۵۰ که جنین بمونه فکر اینکه معلوم نیست اصلا حامله بشم یا نه که بخواد بمونه فکر مشکل برادرم فکر بیماری مادرم فکر پولای همسرم که یه ساله داره همینجوری برای دکتر میره.فکر خیلی چیزا.کاش بخوابم پانشم کاش فراموشی بگیرم.دلم میخواد برم یه جا چندروز از همه چی دور باشم.

فکر دوتا سقط پارسالم که بچه هامو ازدست دادم.فکر رحمم که دکتر گفت سپتوم داره باید جراحی بشه فکر حرف د ...

دوستم نا امید نباش هر کی با یه چی امتحان میشه کاریش نمیشه کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستم نا امید نباش هر کی با یه چی امتحان میشه کاریش نمیشه کرد

بخدا خسته شدم هربار میگم بعد هر تلخی شیرینیه ولی باز کامم تلخ تر میشه.کاش خدا اینجوری عذابم نده.انتظار امید ناامیدی دلهره استرس ترس خیلی بده شده کار هرروز من

بخدا خسته شدم هربار میگم بعد هر تلخی شیرینیه ولی باز کامم تلخ تر میشه.کاش خدا اینجوری عذابم نده.انتظ ...

می دونم چی میگی ولی خدا بزرگه روزای قشنگ توهم میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40