2733
2739

سوم این ماه رفتیم یارانمون درست کردیم که بیاد به حساب مامانم

ایا این ماه میاد؟؟

یا چون سوم درس کردیم این ماه رو نمیدن از ماه دیگ میریزن

میگم نکنه بهونه کنن ک از اول ماه درس نکردین یماه حذف کنن

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چ حرفیه اخه . خب بنده خدا خرج دارن

خیلی ببخشید اما یارانه یک نفر چنده ؟

یدونه یارانه اون موندن ؟

نمیدونم براش شما عادیه شاید برای من نه

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
خاکش سرد نشده دنبالش پولشین

عجب ادم کثیفی هستی ماک یارانه خودمون خاستیم چیکار ب اون داریم چرا چرت میگی

مگ یکی ک باباش مرده دیگ بهش یارانه تعلق نمیگیره یا بره دنبال یارانش میگن دنبال پول باباشه

یارانه ک پولیه ک دولت بمن میده چ ربطی به پول بابام داره

حرف مفت زدن افتخار نیست

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
2740
عجب ادم کثیفی هستی ماک یارانه خودمون خاستیم چیکار ب اون داریم چرا چرت میگی مگ یکی ک باباش مرده دیگ ...

چیز کثیقی نگفتم 

و فکر نکنم نفرین و.. 

کرده باشم 

میتونستم تگ کنم و تعلیق بشی چون داغداری ولش میکنم روزتون خوش و غم اتون کم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
خیلی ببخشید اما یارانه یک نفر چنده ؟ یدونه یارانه اون موندن ؟ نمیدونم براش شما عادیه شاید برای من ...

منک دنبال یارانه بابام نیستم اونو ک دولت قطع کرده

بعد فوتش یارانه چهار نفر دیگ از اعضای خانوادم قطع کردن چون سرپرست فوت شده 

قلبممممم شکستسسسسس حالم از حرف زدن باهات بهم میخوره 

منک دنبال یارانه بابام نیستم اونو ک دولت قطع کرده بعد فوتش یارانه چهار نفر دیگ از اعضای خانوادم قطع ...

خب میخوره چرا حرف میزنی 

درضمن من تسلیت ام گفتم داغداری و دلت پره چرا الان روی من میترکی 

خدا غم تو کم کنه

منک دنبال یارانه بابام نیستم اونو ک دولت قطع کرده بعد فوتش یارانه چهار نفر دیگ از اعضای خانوادم قطع ...

درضمن من نمیدونستم که 4 نفر قطع کردن و نمیدونستم اینارو 

من منظورم چیز دیگه بود ببخشید   

درضمن من نمیدونستم که 4 نفر قطع کردن و نمیدونستم اینارو  من منظورم چیز دیگه بود ببخشید   ...

قطعا وقتی نمیدونی نباید هرچی به زبونت میاد همون اول بگی من اگ مجبور ب زندگی نبودم یه لحظه ام بعد بابام زندگی نمیکردم ک باز ب پول احتیاجم بکشه

استارتر ی اشتباهی کرد یچیزی گفت کوتاه بیا دیگه

نی نی سایت همینه باید کامل توضیح بدی تا واسه ی عده سوتفاهم نشه بیان یچیزی بگن ناراحتت کنن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2706