2733
2734
عنوان

ایا این ماه بهمون یارانه میدن فوت شد اخه🖤😭

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 20 پست
انقد زود دل ادمارو نشکون دختر خوب:) اینجا مجازیه ولی ادمای توش و دلاشون واقعین

خب من چه بدونم که یارانه 4 تاشون قطعه 

کاملا بگن

معذرت ام خواستم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

خدارحمتش کنه عزیزم 

بله این کاربر حرف زشتی زدن متاسفم واقعا همچین ادمایی داریم توی سایت 

فکر میکنن هر،حرفی رو بزنن و برن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من چه بدونم که یارانه 4 تاشون قطعه  کاملا بگن معذرت ام خواستم

خیلی خوبه ک معذرت خواهی کردی❤️

منم واس همین گفتم ک نمیدونی حرفی نزن دل کسی ب رنج بیاد

همین الان دوباره بری پیامتو ببینی متوجه منظورم میشی

روزتون خوش🌹

استارتر ی اشتباهی کرد یچیزی گفت کوتاه بیا دیگه نی نی سایت همینه باید کامل توضیح بدی تا واسه ی عده س ...

خب عزیز من شما جای من نگفت که 4 نفر رو قطع کردن 

نگفت که پدرم فوت شده 

من چه بدونم 

سو تفاهم هس 

یکجوری متاسف میخورن انگار همه اینا امام زاد ه ان من از نوادگان شیطانم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731
خدارحمتش کنه عزیزم  بله این کاربر حرف زشتی زدن متاسفم واقعا همچین ادمایی داریم توی سایت  ...

عزیز سو تفاهم شد 

شما انگار خیلی در همه چیز تفاهمات داری

درضمن معذرت میخوام نمیخواستم دلت بشکنه 

بازم ببخشید امیدوارم روز های خوبتو تاپیک بزنی