2733
2734
خب من که هرچی میخونم به اخر تاپیک نمیرسم همش سی چهل صفحه عقبم  گفتم بیام یه گزارشی بدم  ...

عزیزم چون تاپیک عمومی خواستم ی توصیه بکنم 

عزیزم می‌دونم وقتی آدم دستش تنگ واقعا درسته ک آدم ی ذره جمع و جور زندگی کنه ولی شمایی ک ب فکر ماشین شاسی هستی پس از گوشت و تغذیه ات نزن شاید شوهرت نفهمه شاید همتون سیر بشیدبا سیب زمینی و گوجه ولی واقعا بعضی چیزا برای بدن نیاز و ضروری 

مثال گوشت.مرغ.شیر و... 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سکه میگیری ،هزینه سکه ها رو باید چکار کنی ،تا چه مدت باید سرمایه بمونه؟ خدا خیرت بده ی کم راهنمایی ...

اول از همه،خدا انشالله همیشه همینقدر بهتون بده که بهش احتیاج نداشته باشید🥰ولی تو بانکم نزارید😩

چجوری این همه پول دارید گزاشتید بانک،،من الان ده تومن مخفی جمع دارم الان یه ماه دارم بهش فکرمیکنم که چیکار کنم ده تومنم رو بکنم بیست تومن😁😅

بعد شما این همه پول قشنگو گذاشتید بانک اخهههههههههههه هععییییییی😁

بعدش شما خونه ماشین دارید؟مثلا این پولو بزارید ماشینتون رو ارتقا بدید یا یکم ازاین ور اون ور جور کنید یا وام بردارید خونه دوم بخرید یا زمین،

در کل اینکه گفتید۲۰۰تا۳۰۰دارید و تو بانکه یکم کلی هست ،یکم شرایطتون رو توضیح بدید که چیا دارید...چقدر قسط دارید....

تا بشه بهتر راهنمایی کرد

عزیزم ما مجبوریم امید‌ داشته باشیم‌ راه دیگه ای میمونه؟؟ خیلی ها اینجا هدفشون خرید خونه هست خیل ...

سوگل جان ماشین الانت چیه خیلی عاشق کامنتات ونحوه پس اندازت هستم بخصوص که میگی هرماه شده یه گرموبخرین خیلی بهم کمک کرد

عزیزم اگر 1.700 سوت رو درست فهمیده باشم حدود 800 تومن بیشتر از قیمت تابلو باید هزینه کنید ک میشه حدو ...

جالبه ۲ بار ثبت سفارش کردم هر دو بار تراکنش ناموفق شد.... 

فکر کنم قسمته که کم اجرتش رو پیدا کنم😂😂😂😅😅😅😅

بچه ها  من پای مرغ میخرم چون شبا اکثرا شام سبک میخوریم واسه خودم و شوهرم نفری ۶تا دونه میپز ...

لطفا دستور پختشو بذارید تاپیک آشپزی

ممنونم  

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
سلام خانم ها به نظرتون کار عقلانی هست آدم ۲۰۰ میلیون وام ۲۳ درصد بگیره و سکه و طلا بخره؟؟؟ یعنی ۴۶ ...

بله گلم

طلا شکسته بخر

یا اگر میتونی هر روز قیمت ها رو رصد کنی سکه ی تمام بخر که خرید و فروشش کنی 

اول از همه،خدا انشالله همیشه همینقدر بهتون بده که بهش احتیاج نداشته باشید🥰ولی تو بانکم نزارید😩 چج ...

عزيزم این پول و همسرم بهم داده ی ملکی رو فروختیم که سر خریدش من طلاهامو فروخته بودم و همه پس اندازمو بهش داده بودم و در واقع صفر صفر شدم دیگه تا این که بعد فروختنش این شد سهم من ۳۰۰ هم نه ۲۰۰ فعلا 

خونه که داریم ولی اتاقاش کوچیکن دوس دارم بزرگتر بخریم ولی پولش رو در حال حاضر نداریم 

من با این پول همیشه دوس داشتم ی کاری انجام بدم مثلا ی کسب و کاری راه بندازم یا از این طریق ی سرمایه گذاری ای کنم ولی متاسفانه همسرم زیاد ریسک پذیر نیست و همراهی نمیکنه 

از وقتی این تاپیک رو دیدم و با شم اقتصادی بچه ها آشنا شدم به خودم قول دادم که ی حرکتی بزنم ولی نمی دونم چکار کنم

از اون طرف همسرم میگه بیا با پولت برات ی ماشین بخرم ولی میگم ماشین بگیرم دیگه با پولم نمیتونم بازی کنم خلاصه که سردرگمم حالا با ویپاد اینجا آشنا شدم ببینم میتونم کاری کنم

اگر شما هم فکری به ذهنتون میرسه بگید چه برا شروع ی کسب و کار با این پول چه بازی کردن باهاش و بیشتر کردنش

سوگل جان ماشین الانت چیه خیلی عاشق کامنتات ونحوه پس اندازت هستم بخصوص که میگی هرماه شده یه گرموبخرین ...

عزیزم ما در حال حاضر یه ۲۰۶ داریم که ۳۵۰ حدودا قیمتشه

دلم میخواد حداقل یک تومن روش بگذاریم و یه ماشین بهتر بخریم

شما لطف داری به من گلم❤️🌷🌷🙏🏼

2706