2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این ویپاد رو که گفتین هر ماه سکه میدن ی کم بیشتر توضیح میدید 

سکه منظور امتیازه.... به ازای هر صد عزار تومن که یک روز بمونه یک امتیاز میده.... بعد بر اساس امتیازهایی که جمع مردی میتونی از ده تا پنجاه تومن، وام بیست و سه درصد بگیری.... 

ابان من اگر بتونم صد نیلیون رو یک ماه تو کارت نگه دارم وام سی میلیونی بازپرداخت دوازده ماهه میتونم بگیرم... حدول سکه ها رو براتون میفرستم خساب کتاب کنین 

بله درسته کار خالتون هم پسندیده نبود  کاملا حرفاتو درک میکنم عزیزم چون فک میکنم رسم کادو دادن ...

دقیقا چون همون قدر که بالا کادو میدیم... به حاش بالا کادو میگیریم 

در مراسم عقد ما دو تا ربع سکه از طرف مادرم دادیم.... که دوستان من همه گفتند زیاده.... اما اون مادربزرگها هم همینکار رو کردند.... یکیشون که فامیل خودماست زنگ زد به مامانم که تو چه کادویی میدی منم همونو بدم.... اون یکی مادر بزرگ هم یک گردنبند و زنجیر ضخیم داد که قیماش معادل ۳ تا ربع سکه بود یعنی بیشتر از ما 

من دقیقا یادمه عروس کادوهاشو نوشت گفت بعدا هر عروسی برم بدونم چجوری باید جبران کنم .... مثلا دختر عمه پسرعمه هاش همه دلار معادل ۵ میلیون دادن گفت خوب منم برم عروسیهاشون به همین اندازه حبران میکنم 

حالا اینم رسم خانواده ماست.... الان چون من دستم خالیه ی کم سخته ان شاالله بعدا بهتر میشه

ممنون عزیزم.... الان ۲۴ تومن گذاشتم.... همینو داشتم.... میخوام سر ماه صد تومن از صاحبخانه که میگیرم ...

۱۰۰میلیون اگه ۴۵ روز بمونه میگیری البته چون الان ۲۴ تومن داری زودتر میگیری

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
افرین به این صحبت هاتون کاش یه سری یاد بگیرن قشنگم میشه صحبت کرد 

یهو که جو تاپیک متشنج میشه، خانما از ترس تعطیلی تاپیک ،متعصبانه برخورد میکنن 

دلگیر نشین دوست عزیز

بالاخره همه یاد میگیرن که این تاپیک ، همه جور درآمد و پس انداز و خورد و خوراک و مخارج داره و کنار میان

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
خب عزیزم این وام رو با سود ۲۳ درصد که همه جا میدن چه تمایزی بین این بانک و بانکای دیگه اس؟

خب برای من که فیش حقوقی و ضامن ندارم‌.... یک گزینه مثبت برای وام گرفتن هست

۱۰۰میلیون اگه ۴۵ روز بمونه میگیری البته چون الان ۲۴ تومن داری زودتر میگیری

نهایت بتونم ۲۵ تا ۳۰ روز نگه دارم چون قطعا دیگه قرارداد خونه رو باید ببندم و پول رو میخوام....

خب برای من که فیش حقوقی و ضامن ندارم‌.... یک گزینه مثبت برای وام گرفتن هست

من خودمم همینم نه شاغلم نه هم ضامن دارم 

شوهرمم که با وام مخالفه ،پس خودم میتونم وارد عمل بشم ی کاری کنم

ممنون عزیزم ببخشید زیاد سوال پرسیدم

الان حدود ۳۴۵۰ هست

عزیزم اگر 1.700 سوت رو درست فهمیده باشم حدود 800 تومن بیشتر از قیمت تابلو باید هزینه کنید ک میشه حدود 14 درصد 

بنظرم مناسبه چون میگی خیلی وقته دنبالشی و دوسش داری 

بهرش مبارکت باشه

آره عزیزم فکر خوبیه ...یه جایی هم پیدا کنین که تجاری باشه  و تو بر خیابان باشه خیلی خوب میشه&n ...

سلام معصومه جون 

پیام گذاشتمدورهمی و آشپزی  کسی جواب نداد

میشه دستور خورشت هویج تون رو بدین من میخوام اولین بار درست کنم خوب دربیاد؟

2706