2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من تو رو کاملا درک میکنم ماهم توی فامیل مون خیلی مبلغ های سنگین کادو میدیم. کلا رسممون همینه& ...

بله منم به شخصه نظرمه اپم لااقل باید مبلغی که خورده حساب کنه.... سال قبل یک عروسی داشتیم.... دخترخاله مادرم... تو یک باغ فوق العاده لوکس... و ما چون خیلی با هم جوریم میدونستیم ورودی هر نفر بالای ۱ تومن شده بود.... 

حالا من و مادرم ۲ نفر بودیم کادو متناسب دادیم .... اما خاله من که هزار بار از ما پولدار ترن، با اینکه ۴ تا آدم بزرگند.... یعنی دست کم ۴ میلیون براشون خرج شده.... فقط ۵۰۰ تومن مادو دادن و گفتن که یعنی چی هر کس به اندازه بودجه ش کادو میده در صورتیکه همون شب به اندازه ۴ میلیون عکس اتلیه ای انداختن و لباس دو تا دخترش جمعا ۱۳ تومن اینطورا شده بود.... این همه هزینه اضافه کردند بعد کادوی فوق ناچیز دادند ... به نظرم ادم مجلسی دعوت میشه باید همه جوانب رو بسنجه دیگه...

حالا من نمیگم حتما ایشون ۴ تومن کادو میداد چون ۴ نفرند اما ۵۰۰ هم واقعا دور از انتظار بود 

حالا ممکنه دوستانی با نظر من مخالف باشند و بگن صرفه جویی و اینها.... اما صرفه جویی میشد در لباس و میف وکفش و ارایشگاه و عکسهای اتلیه ای هم صورت بگیره نه فقط در کادو به عروس و داماد 

در کنار پس انداز باید درآمد هم ایجاد کنیم خانوما از هنرهایی که دارید استفاده کنید من نقاشی رو سفال رفتم نصفه ول کردم حالا می‌خوام باز ادامش بدم حرفه ای شم باید بتونیم درآمد بزاریم روی پولی که شوهر بهمون میده برید کلاس های آموزشی مهارت یک نوع سرمایه گذاریه

اره ما هم هیچ مشکلی نداشتیم بهمون اعتبار نداد اگه وام قرعه کشی میتونی برداری حتما بردار 

آره از خرداد یه قرعه جدید شروع میشه فکر کنم زنگ بزنم به صاحب قرعه و همون قرعه رو اسم بنویسم.... 

بعد حالا این دی. حی هم میرم شاید قسمت شد وامش رو گرفتم سود بیشتر و البته قسط بیشتر😅😅😅😅 

دعا کنین من ی خونه خوب با اجاره ۵ بتونم بگیرم.... ان شاالله وام زیاد برمیدارم تا ۱۰ جادارم قسط بدم....فقط این خونه پیدا بشه ان شاالله

اره همین نظر خودمم همینه ولی همسرم با وام مخالفه همیشه میگه سود خدا قدر میگیرن همیشه منو نا امید میک ...

لااقل اگر به سکه و طلا دست دوم هم تبدیل کنیم با افزایش قیمت طلا، پول شما هم مدام افزایش پیدا میکنه

@masumehjoon     سلام معصومه گلی خوبی عزیز خسته نباشی مرسی که واقعا بدون منت کمک حالمون ...

عزیزم نظر من اینه اول یکسال برن رهن 

ببینن محیط اونجا چطوریه 

ببینن اصلا موندگار هستند میتونند با هزینه های اونجا کنار بیان 

بالاخره هزینه های شهر های بزرگ تر خیلی بیشتره تا شهرهای کوچیک تر

اگه همه چی اوکی بود 

سال بعدش خونه رو بفروشند برن یک خونه بخرند توی شهر بزرگتر

اگه یکسال برن شهر جدید، تقریبا همه چی دستشون میاد ک کدوم مثلا محل بهتره و.. 

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
رویای عزیزم من خیییییییلی از تاپیک عقبم ولی برای جبران تاپیک گزیده مطالب میخونم فقط یه موردی رو میخو ...

سلام عزیزم یه سری پستا چون ریپلای شدن تقریبااا از سر تیتر ریپ یا خوندن جواب میشه به سوال پی برد 

بازم چشم بررسی میکنم اگر پستی  امکانش رو داشت حتمااا با سوال قبلش میذارم 

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
سکه میگیری ،هزینه سکه ها رو باید چکار کنی ،تا چه مدت باید سرمایه بمونه؟ خدا خیرت بده ی کم راهنمایی ...

سلذم عزیزم در مورد پولتون ک باید با همسرتون صحبت کنین و توافق کنید ک پول از ارزش میافته اما سکه و طلا در واقع حفظ ارزش پول هست و بهتره 

ویپاد هم اپلیکیشن بانک پاسارگاد هس سه نمونه وام داره ک بدون ضامن و با افتتاح حساب رایگانه  و کارت رایگان ک میاد در منزلتون تو خونه از خدماتش استفاده کنید 

تایپیک اخرم هس درموردش سوالی داشتی اونجا بپرس اینجا خیلی راجع بهش صحبت شده صفحات تند تند جلو نره

اقتصاددانان گرامی یه سوالم بپرسم 

یه دستبند ونیزی هست هیلی دوستش دارم دست دوم نیست 

یک کرم و هفتصد صوت با قیمت امروز گذاشته خدود ۶۷۰۰... 

به نظرتون خوبه بخرم؟ 

ونیزی خیلی دوست دارم هرجا میگردم دست دوم سبک پیدا نمی کنم...اینک گالری طلای مستجابی گذاشته 

سودش چقدره؟ صرفه داره یا نه؟ 

بله منم به شخصه نظرمه اپم لااقل باید مبلغی که خورده حساب کنه.... سال قبل یک عروسی داشتیم.... دخترخال ...

بله درسته کار خالتون هم پسندیده نبود 

کاملا حرفاتو درک میکنم عزیزم چون فک میکنم رسم کادو دادن هامون یکی باشه. 

بقول شما خانواده و خانواده فرق میکنه ، شاید از نظر دوستان این کار ما پسندیده نباشه🤭😊

ولی کلا رسممون هست که مبالغ زیاد کادو میدیم و مبالغ زیاد کادو میگیرم تو عروسیامون

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
2706