2752
2734
ای نننننننه من ذوووووقیدم،😍😍😍😍 به خدا من برم تایلند حتما واسه پوران دخت جونم حتما حتما علاوه بر ...

بنده خدا این همه ادبی محترمانه شعر سرود شمانگاه عمیق به جای دیگه کردی،

خواهرم پوران جان چادر سرت کن 

حالا شما برو مشهد انشالله فرجی بشه بعدش میری تایلند اره گفتی لباساشون عالیه ،مدل ماساژاشونم خاص ومعر ...

ببین یعنی امشب بترکیما رویا جفتمون و میترکونه،😂😂این فیس فیسو از پس اون درنده ها که نمیاد من و تورو میبافه بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی دیدی؟؟؟؟نزدیک ۵۰۰۰صفحه نتونستن مفهوم و برسونن همشم پز این معصومه رو میدن،،،نمیدونن استاد اصلی ...

اا ره من که می‌دونم ، آخه اون همیشه میاد ،شما معلم پروازی هستی از یه سیاره دیگه میای سالی یکبار حق بده بهشون  

بنده خدا این همه ادبی محترمانه شعر سرود شمانگاه عمیق به جای دیگه کردی، خواهرم پوران جان چادر سرت کن ...

باید جورابم بپوشیم 😅🤣

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببینید عزیزان بخش انتحاری،😍من از شما کمال تشکر و دارم بابت زحمت شبانه روزیتون جهت خواندن و ترکاندن تاپیک،،و خواهشمندم امشب را ما را عفو بنمایید و ما را نترکانید بگذارید چندین صفحه جلو برویم و معصومه جان چندین پست مدیریت بگذارند بعد بترکانید و به گردن معصوم بندازید ،⚒️⚒️⚒️

ببین یعنی امشب بترکیما رویا جفتمون و میترکونه،😂😂این فیس فیسو از پس اون درنده ها که نمیاد من و تورو ...

ییه مریضی داریم به نام عشق تاپیک جدید ، چون حکومت هنوز مستقر نشده و مهاجران هنوز نرسیدن ،دولت تاپیک دست من وتو ، تیله بازی میکنیم تا برسن بعدش الفرار،فقط خواهشاً نذار من شعر بگم که دود میشم بسپریم به پوران  

سلام دوستان.تاپیک جدید مبارک😍 پول قلک هفتگی گروه که دیروزشد۶۶۰تومن+۱۰۰که از کسی میخواستم امروز واس ...

عزیزم به به مبارکتون باشه به دل خوش واقعا انرژی گرفتممم

دلی که رحمه زخمه💔
ییه مریضی داریم به نام عشق تاپیک جدید ، چون حکومت هنوز مستقر نشده و مهاجران هنوز نرسیدن ،دولت تاپیک ...

عه منم شعر بلدما،😂😂😂

بریم شب شعر؟؟؟

بعد نترکونن بره تا ۵۰۰۰صفحه همه ایندگان بیان از اول چرت و پرتای من و تو رو بخونن چه شوددددد

ای بابا شعرای من عالین میگی نه؟؟؟از مستقل بپرس ،،،کلی واسش شعر از خود دروکردم

ااره میدونم   بنده خدا مستقل خودش تو خونه جدیدش داره دوتا دیوان شعر می‌نویسه آخه فقط شبا بهش الهام میشه  

رویا جوون بیا جمعمون کن.

معاون رویا،ناظمی کسی نیست

2706