2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام و صد سلام به دوستای همیشه همراهمون 😍

حال دلتون خوبه دیگه انشالله ؟

روزگار بر وفق مرداتون انشالله ؟

لبتون خندتون دلتون شاد  انشالله ؟

تاپیک جدید مبارکااااا باشه 😍

ماشاالله چه زود هم صفحات رفته جلو 😉

به کوری چشم حسودا 

انشالله از فردا پر قدرت 💪

با انگیزه های فرااااوان 😍

با برنامه ریزی های دقیق 😍

با هدف گذاری های کوچیک و بزرگت 😍.

با چالش های پی در پی😍شروع خواهیم کرد 

کسایی که هستن یا علی 👋

بسم الله 

بزن لایک و .....😍❤️💃

همه در کنار هم شروع میکنیم 

از تجربه های عینی گرفته تا گزارش روزانه و هفتگی و ماهانه میدبم 👌

و همینطور از  ایده ها و خلاقیت ابتکار گرفته تا الی آخر در راستای تاپیکمون 

ببینم چیکار می‌کنین دیگه 😍😍😍😍😍💃💃💃

هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه مارو از اهدافمون دور کنه 👌😍

اون دسته  عزیزایی هم که ایده دارن در سر برای چالش گذاشتن

و یا تجربه ای دارن برای گفتن 

از خواننده خاموش ها یا آنلاین ها هستن و بنا به شرایطی نمیتونن پست بذارن  بیان تو خصوصی بنویسن برام 

تا من عنوان کنم 😍کپی کنم اینور 

همه ی ما تکه هایی از پازل هستیم که در کنار هم کامل و زیبا دیده میشیم 😍❤️چه خوب که یه نیم نگاهی هم به پس انداز آخرتمون هم داشته باشیم 

حالا با یه پستی ...با یه جواب دادن سوالی ...با یه ایده ای ...با یه راهکاری 

در این راه قدم بر داریم ♥️🌼🌺

پر قدررررت شروع کنیم ....😍

۱۴۰۳/۲/۱۲

یا راهی خواهم یافت 😍 یا راهی خواهم ساخت 😍

قربونت برم من قشنگم ❤️ به من لطف داری عزیزم منتظر گزارش های کوچیک و بزرگت هستم عزیزم 😘

پارسیانمو دیدی 🤩🥰

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
سلام و صد سلام به دوستای همیشه همراهمون 😍 حال دلتون خوبه دیگه انشالله ؟ روزگار بر وفق مردات ...

سلاممممممممممم عزیزممممم وای چقدر خوشحال شدم دیدم یه تاپیک دیگه زده رویا جون مرسی 

این ماه من خیلی خرج کردم یه جورایی عذاب وجدان گرفتم البته مجبور بودم خب خونمون زیاد مهمون بود 

عروسی داشتیم و داریم 

بچه هام لباس نداشتن 

هنوزم خیلی مونده کم آوردم چندسال یه خونه ما نمی‌توانیم عوض کنیم 

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

سلام دخترا 🌹ما قرار بود بریم سفر  کنسل شد دوباره امروز موقعیتش جور شد خداروشکر و فردا میریم خدا بخواد 🤩

امروز بعد ظهر  مرغ گذاشتم بیرون  ورفتم خرید گوجه سبز وازگیل وکاهووجعفری  خریدم ✅

1کیلو باقالی و 10تا نون باگت و 10تا هم لواش ✅

تقریبا نیم کیلو سینه ورون با 4تا حبه سیر و نصف یه باگت انداختم تو غذا ساز وپاپریکا وفلفل سیاه ونمک زدم تو تخم مرغ غلطوندم وبعد پودر سوخاری ✅

حدود 20تا ناگت خوشمزه بهم داد چندتاشو شام خوردیم بقیشو هم چیدم تو ظرف در دار برای ناهار فردا ✅

کاهو گوجه و خیارشور  وجعفری هم جدا جدا شستم خشک کردم تو ظرف در دار ریختم و گذاشتم یخچال ✅

یه چندتا تکه استخوان داشت مرغم با 1کف دست سینه مرغ و سیب زمینی و هویج گذاشتم بپزه تخم مرغ آب پز وخیار شور اضافه کردم وشد الویه برای صبحونه تو راه ✅

میوه ها رو هم با خیار شستم خشک کردم وتو نایلون بسته بندی کردم ✅

اون باقالی سبز رو هم پختم سرد شد ریختم تو ظرف در دار که اونم ببرم خانواده ما بسیار شکمو تشریف دارن از جمله مادر خانواده😁

چندتا لیوان وبطری گذاشتم فریز یخ بزنه که بذارم تو کلمن برای مسیر ✅

نصف یه هندونه بزرگ تو یخچال بود که با کمی شکر و گلاب ریختم تو میکسر وبعد هم بطری وفریز که فردا ببریم دلم نیومد تو یخچال خراب بشه ✅

شکلات ونبات وخرما خشک هم برداشتم شوهر جان رو هم فرستادم پفیلا وچیپس  وتخمه خرید برای هوس بچه ها ✅

من همیشه برای سفر روز اول همه چی رو آماده میکنم چون هم از غذای بین راهی خوشم نمیاد دلم میخواد جای خوب غذا بخورم هم اینکه هزینه اونجوری خیلی زیاد میشه ولی  روز های بعد غذا به عهده همسرمه من تو سفر آشپزی نمیکنم ❤️

2706