2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وازلین واسه جوشای سیاه بینی. وازلین بزنی یه کم بمونه بعد با دستمال پاک کنی. یه کمم خشن پاک کنی و فشار بدی قشنگ در بیان.

رو جوش زیر پوستی تست نکردم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2738

نیاسینامید بزنید 

هفته ای دوبار، بعد هفته ای ۳ بار. حتما هم درطول روز ضدافتاب بزنید

جوشهای زیر پوستی رو یا حل میکنه و از بین میبره یا برون ریزی میکنه صورت و بعد جوشارو خشک میکنه و از بین میبره

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /

فقط روتینمو جلومیبرم خودش یا میره یا میاد بالا تاچن هفته هم انقدبزرگ میشه که نمیرع

گاهیم پماد میزدم بش کمتر میشه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
مارک شوینده و هرچی استفاده میکنی رو بگو♥️

فوم و تونر ویتالیر 

ماسک ورقه ای برند سادور و هپی لیدی 

ماسک لیمو نعناع وارمی 

ژل الوئه ورا سینره 

پماد زینکو برا جوشام استفاده میکنم خوبه 

دیگه اسپری ویتامین سی سادور 

یه ماسک زغال هم هس واسه جوشای سرسیاه اسمشو یادم نیس

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄