2733
2734
عنوان

بچم وزنش خیلی کمه غذا نمیخوره

81 بازدید | 13 پست

یسالشه 7700 الان بچه های کوچیکتر از خودش تپل ترن غذا میزارم جلوش میماله اینور اونور یذرش میخوره خودم بهش میدم نمیخوره تف میکنه و پرت میکنه همش دوست داره شیر بخوره غذام همه چیو سعی کردم بهش بدم مکمل قطره اهن و مولتی ویتامینم میدم فکر میکنم شیر خودم چرب نیست که وزن نمیگیره شیر خشکم نمیخوره

ببین چه غذاهای دوس داره حواسشو پرت کن بهش بده من خودم مادر نیستم ولی خیلی راحت به بچه ها غذا میدم میبینی مامانش نیم ساعته سعی میکنه بهش غذا بده بچه نمیخوره من با بازی و اینا میدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غذا رو تزئین کن بهش بده با بازی بازی من پسرم 6ماهش اذیت میکنه میزارمش تو بالکن هی با جوجو و سگ و گرب ...

شش ماه اسونه چیزی متوجه نمیشه تا ده ماهگی خوب بود یکی دو ماهه داره پدر درمیاره

ببین چه غذاهای دوس داره حواسشو پرت کن بهش بده من خودم مادر نیستم ولی خیلی راحت به بچه ها غذا میدم می ...

اکثرا بچه ها پیش مادر سخت غذا میخورن مخصوصا زیر دوسال چون با دیدن مادر یاد شیر میوفته غذارو نمیخوره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2738
شش ماه اسونه چیزی متوجه نمیشه تا ده ماهگی خوب بود یکی دو ماهه داره پدر درمیاره

ببین فقط قدش برات مهم باشه بچه ها وزن میگیرن سخت قد میکشن از این مکمل های پاستیلی بخر بهش بده بعد یه جا میشناسم پوره میوه و اینا مخصوص بچه ها داره میخوای ادرس بدم خوراکی مال بچه هاس

گوله برنج درست کن با دست بزار دهنش خواهرزادم اینجوری ب دخترش غذا میداد😂

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭