2737
2734
عنوان

داستان دختر فامیل پولدارمون...درس عبرت⛔️🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 27569 بازدید | 195 پست
چرا همیشه داستان ها اینجوره دختره پولدار بهتر از خودش گیر نمیاد ولی میره با یه لاشی که عاشقونه دوستش ...

رمانه دیگه

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله خانواده سرشناس بودن تو شهر و کله استان من نمیتونم اطلاعات بدم اما خب تو شهرمون تو این سن رواله ا ...

اخه سرشناس بودن اگه باد اورده نباشه واقعا سطح ااگاهیو بالا میبره انقد که با ادمای مختلف سر و کله میزنی 

مگه میشه واسه جیگرگوشت اینهمه انتخاب اشتباه انجام بدی؟

از یه جایی به بعد مهم نیس بقیه چقد تو تظاهر کردن خوب باشن میتونی بفهمی پشت نقابشون چیه مخصوصا اگه پای دخترت وسط باشه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2731

اقا خانواده دختر ک رفتن تحقیق دیدن بله این اقا خیلی ....هست و جواب ن دادن

دختره و پسره هم باهم در ارتباط بودن باز

وقتی مدام پسره خاستگاری میکرد دیگه دختره زده بود ب سیم اخر ک یا همین یا هیچکس

حتی داداشش ک خیلی ازش بزرگتره و حکم پدرشو داره(پدره خودش فوت کرده)میگفت میفرستم اونور اینجا اذیت میشی کنکور بدی برو پزشکی بخون

بچها من خودم بارها شاهد این بودم ک چ هدایای گرون قیمتی براش میفرستاد همین داداشش کلا قبل این مسائل خیلی دوستش داشتن شیطونم بود و براشون ناز میکرد خلاصه

اقا داداش. کوچیک دختره وقتی دید این حرف ب کلش نمیره اینقد زدش تا بیهوش شد

بردنش بیمارستان

تا چندین روز اعوصاب غذا میکرد و لب ب اب و نون تمیذاشت

چرا همیشه داستان ها اینجوره دختره پولدار بهتر از خودش گیر نمیاد ولی میره با یه لاشی که عاشقونه دوستش ...

چون دختر پولدارارو لاشیا گول میزنن

کلید اسرار این قسمت:خداروشکر کنید که پولدار نیستید 

2740
ایشون ازدواج کرده بود نامزد ینی عقد دیگ اونموقع هم نباید رابطه داشته باشه؟! 

نه نامزد کرده بود 

گفت نامزد کرده بودن و بخاطر این حرف پسره بهم زدن

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
خانواده سرشناش داشته تو 17 سالگی دوبار نامزد کرده چ پارادوکسی

شاید کدخدای روستا بوده😂

بااحترام به تمام روستا نشینان عزیز

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خیلی زوده حالا اون زمان اوکی ولی الان ک ن

اون زمان کجا بود 

من مامانم 33 سالشه

خاله ام 19 سالشه 2 تا بچه داره

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
چون دختر پولدارارو لاشیا گول میزنن کلید اسرار این قسمت:خداروشکر کنید که پولدار نیستید 

خدایا شکر شکر😔😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
اخه سرشناس بودن اگه باد اورده نباشه واقعا سطح ااگاهیو بالا میبره انقد که با ادمای مختلف سر و کله میز ...

عزیزم میخوای چیو ثابت کنی؟شهر ما ۹۰ درصدش عشایره و ازدواج تو این سن براش مهم نی اگ برات غیر قابل باوره خوب میتکنی نخونی فداتشم مگ من پربازدید شم میخوان برام گوسفند قربونی کنن یا ن مثل ابنستا درامد زایی کنم

2706