2733
2734
عنوان

داستان دختر فامیل پولدارمون...درس عبرت⛔️🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 27575 بازدید | 195 پست
اگه رابطه نمیخاست چرا شوهر کرده پس 

چون برا خودش ارزش قائل بود زود ول نمیکرد اون مرد هم یه هول بود که زود تهدید به اینکه اگه رابطه انجام ندی میرم با کی دیگه میکنه وقتی رابطشون نه دار بود نه به بار

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانواده سرشناش داشته تو 17 سالگی دوبار نامزد کرده چ پارادوکسی

بله خانواده سرشناس بودن تو شهر و کله استان من نمیتونم اطلاعات بدم اما خب تو شهرمون تو این سن رواله ازدواج

اگه رابطه نمیخاست چرا شوهر کرده پس 

تو نامزدی میخاسته

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چون برا خودش ارزش قائل بود زود ول نمیکرد اون مرد هم یه هول بود که زود تهدید به اینکه اگه رابطه انجام ...

ایشون ازدواج کرده بود نامزد ینی عقد

دیگ اونموقع هم نباید رابطه داشته باشه؟! 

کاربری دست دو نفره
اخرش یه کلمه بگو چی شد 😃

همچنان در حال نامزد کردنه😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خانواده سرشناش داشته تو 17 سالگی دوبار نامزد کرده چ پارادوکسی

نه من پدر مامانم پولدار و سرشناس همه دختراش تو 14 سالگی شوهر کردن با آدمایی که هیچ شباهتی به پدر بزرگم نداشتن دختراش خودشون عاشق شدن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

اخرش میره با ی بی پول ازدواج میکنه پسر بهش خیانت میکنه الانم افسردگی گرفته هیچی خوشحالش نمیکنه

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
هرکی گوشی رو تو دست راستش گرفته لایکم کنه

عه سلام زن ممدقولی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
و بعده اون نامزدی اخری دیگ نانزد نکرد اما میدونستم رل داره چون مدام سرش تو گوشی بودو استوری های عاش ...

چرا همیشه داستان ها اینجوره دختره پولدار بهتر از خودش گیر نمیاد ولی میره با یه لاشی که عاشقونه دوستش داره😐

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2706