2737
2734
عنوان

تربیت فرزند پسر

100 بازدید | 15 پست

لطفا پسراتونو  جوری تربیت کنید که. متوجه ظرافت   جنس زن و دختر بشن  جوری تربیتشون کنید که متوجه بشن کار توی خونه  برای. هر دو جنس هست

جوری تربیت کنید جوری رفتار کنن که دوست دارید دامادتون با دخترتون برخورد کنه

تغییر از خود ما آغاز میشه❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسرم پیش دبستانیه مختلطه  دخترا ماشاالله انقدر زرنگ و شیطونن پسرا رو میزنن ما چجوری بهشون بگین این دخترا ظریفن

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2740

اسی جان میتونی کمک کنی؟؟؟یه نفر به خودمو خانواده توهین کرده چجور کاربریشو لغو کنم کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟ت و خدا بگید 

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
پسرم پیش دبستانیه مختلطه  دخترا ماشاالله انقدر زرنگ و شیطونن پسرا رو میزنن ما چجوری بهشون بگین ...

الان که زوده. ولی بگو حرف بزنه آروم و با ادب. از کلمات پرنسس استفاده کنه دختر بچه ها لجوجن درسته

ظاهرا پسر نداری و نمیدونی این عوضی ها چه موجوداتی هستن خودمو میکشم میگم مهربون باشید خشن رفتار نکنید دلمو نشکنین بازم میگن مامان چه حرفایی میزنی میگم کادو و هدیه دوست دارم میگن این رفتارا خنده داره و اصلا درک نمیکنن بعضی وقتا ی جور مات ومبهوت نگام میکنن میخوام سرمو بکوبم دیوار   اما چون از بچگی کارخونه انجام دادن این یکی رو هستن اما عمرا مخبت کردن یاد بگیرن تفریح رفتنی آدمو دیوانه میکنن بازم پسر بزرگم یکم پایس کوچیکه لعنتی بدجور رو مخه آخ ببینم اون روز که زنشون مجبورشون کنه به کادو گرفتن و ناز کشیدن دلم خنک شه 

ظاهرا پسر نداری و نمیدونی این عوضی ها چه موجوداتی هستن خودمو میکشم میگم مهربون باشید خشن رفتار نکنید ...

عزیزم این برمیگرده به پدر و مادر که محبت کنن  به هم تا عادی براشون الان دیره چون شخصیت در کودکی شکل میگیره

عزیزم این برمیگرده به پدر و مادر که محبت کنن  به هم تا عادی براشون الان دیره چون شخصیت در ...

ربطی نداره اصلا تو کتشون نمیره فکر کنم ژنتیک باشه داداشم همینطوره حتی وقتی به همسرش محبت میکنه معذبه انگار ی رباته و داره ادا در میاره بچه های من درون‌گرا و زیادی منطقی هستن میگن خودت باید بدونی که دوستت دارم و همین کافیه یا مثلا پسر کوچیکم میریم تفریح میگم یکم لذت ببر میگه لحظه اول که آمدیم آسمون وکوه ودرختا رو دیدم چقدر قشنگن لذت بردم  این چند ساعت هم که تغییری نداشتن از چی لذت ببرم  پسر برادرم هم همینطوره اونم محبت کردن تو کتش نمیره 

2706