2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ببخشیدا اینو میگم اما خیلیا هم هستن درس نخوندن اما موفقن؟

اره ، ولی هست کارهایی که ادم تحصیل کرده بهتر از پسش برمیاد ، یه نمونه اش، خیلیا بچه شون میره مقاطع بالا، دیگه تو درس ریاضی و فیزیک هنگ میکنن، من خودم خیلی راحت به برادرهای خودم حتی توی دوران دانشگاه کمک کردم.

الان دختر خودم هنوز خیلی کوچیکه، ابتدایی.

ببین ادم حتی بدون دست و پا هم میتونه زندگی کنه، شکی نیست، دیگه تحصیلات جای خود داره.

من سالها شاغل بودم، الان مثلا هر وقت حس نیاز مالی کنم، چون تحصیلات و البته سابقه کار دارم، میرم دنبال کار.

از اینکه درس خوندیم و بی نتیجه مونده سرکار نرفتیم

منکه انتخاب خودم بودنرفتم سرکار 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
آفرین چ خوب رمز موفقیت چیه

ارتباط بااجتماع توخونه بودن وکارخونه کردن دلیل براجتماعی نبودن نیست خیلیااکثرن بیرونن ولی واقعن فعالیت اجتماعی مفیدندارن 

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
مگه همه اونا ک درس خوندن ریاضی و زبانشون خوبه؟ 

ارامش جان ، وسط پستم گفتم، ادم بی تحصیلات که سهله، بی دست و پا هم میتونه زندگی کنه و حتی موفق تر از خیلیا باشه.

من والله قصدم نیست بگم آدم بی سواد محکوم به فناست.

گفتم به عنوان مثال.

حالا چرا شمشیرتون از رو بستین ، درک نمیکنم

ارامش جان ، وسط پستم گفتم، ادم بی تحصیلات که سهله، بی دست و پا هم میتونه زندگی کنه و حتی موفق تر از ...

ن من خودمو میگم شما رو نمی‌دونم احساس پوچی میکنم دوست دارن ی کاری بکنم 

2706