2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ببخشیدا اینو میگم اما خیلیا هم هستن درس نخوندن اما موفقن؟

اره ، ولی هست کارهایی که ادم تحصیل کرده بهتر از پسش برمیاد ، یه نمونه اش، خیلیا بچه شون میره مقاطع بالا، دیگه تو درس ریاضی و فیزیک هنگ میکنن، من خودم خیلی راحت به برادرهای خودم حتی توی دوران دانشگاه کمک کردم.

الان دختر خودم هنوز خیلی کوچیکه، ابتدایی.

ببین ادم حتی بدون دست و پا هم میتونه زندگی کنه، شکی نیست، دیگه تحصیلات جای خود داره.

من سالها شاغل بودم، الان مثلا هر وقت حس نیاز مالی کنم، چون تحصیلات و البته سابقه کار دارم، میرم دنبال کار.

از اینکه درس خوندیم و بی نتیجه مونده سرکار نرفتیم

منکه انتخاب خودم بودنرفتم سرکار 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
آفرین چ خوب رمز موفقیت چیه

ارتباط بااجتماع توخونه بودن وکارخونه کردن دلیل براجتماعی نبودن نیست خیلیااکثرن بیرونن ولی واقعن فعالیت اجتماعی مفیدندارن 

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
مگه همه اونا ک درس خوندن ریاضی و زبانشون خوبه؟ 

ارامش جان ، وسط پستم گفتم، ادم بی تحصیلات که سهله، بی دست و پا هم میتونه زندگی کنه و حتی موفق تر از خیلیا باشه.

من والله قصدم نیست بگم آدم بی سواد محکوم به فناست.

گفتم به عنوان مثال.

حالا چرا شمشیرتون از رو بستین ، درک نمیکنم

ارامش جان ، وسط پستم گفتم، ادم بی تحصیلات که سهله، بی دست و پا هم میتونه زندگی کنه و حتی موفق تر از ...

ن من خودمو میگم شما رو نمی‌دونم احساس پوچی میکنم دوست دارن ی کاری بکنم