2733
2739

خیلی زیر فشار واسه قسطای اون وام دائما تو فکره 

منم کلا یه پلاک زنجیر طلا دارم همه طلاهامو واسه بنایی فروختم میخوام اونم بفروشم بدم بهش وامو بده به نظرتون پشیمون میشم

نه پشیمون نمیشی واسه زندگی خودتونه دیگه 

ولی یه فکری واسه ایجاد درآمد بیشتر بکنید که فشار برداشته بشه ، عموما اولین انتخاب ها اینطور موقع ها فروش طلاست یا کم کردن کیفیت سطح زندگی 

ولی این خوب نیست 

درآمد باید بیشتر بشه 

مسیرهای مختلفی برای درآمد زایی وجود داره تست کنید و شروع کنید دو تایی میتونید رشد بدید خودتونو حتی اگر هر دو شاغل هستید و حقوق تون کمه باز راه برای افزایش درآمد هست پیداش کنید 

الان این طلا رو بفروش فکر جفتتون آزاد بشه ولی به فکر چاره مناسب تری باشید 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خاطر همین مجبورش کردم این وامو برداره بلکه بره دنبال درآمد بیشتر ولی رد داده

خودت هم کمکش کن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2731
چی کار کنم مثلا

اگر بچه داری توی خونه کار کن اگر نه بیرون 

کلی کار هست بالاخره یه مهارتی داری که از بقیه بهتر انجامش میدی اونو پیگیری کن و ازش پول در بیار